Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Drukuj

AGROTURYSTYKA POD BOCIANAMI

Zobacz wszystkie ogłoszenia od patryk
AGROTURYSTYKA POD BOCIANAMI

Miejscowość: GRABOWSKA HUTA
Adres: 83-404 GRABOWSKA HUTA
Strona WWW: www.agropodbocianami.pl/pl/strona

Opis

Agroturystyka Pod Bocianami mieści się w niewielkiej miejscowości – Grabowska Huta, która jest malowniczo położona w samym sercu Kaszub.

Dogodna lokalizacja, pomiędzy Kościerzyną a Kartuzami, jest idealną bazą wypadową do pobliskich atrakcji turystycznych. Kojąca cisza i piękno malowniczych jezior, lasów, łąk i pól sprawiają, że jest to miejsce do którego chętnie się wraca. Oprócz pięknego krajobrazu, w okolicy warto zobaczyć wiele ciekawych miejsc, m.in.: wieże widokową na najwyższym wzniesieniu Kaszub – Wieżycy,Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (Najdłuższa Deska Świata, Kraina Bajek, Dom Sybiraka, Największy Fortepian Świata), Muzeum hymnu Narodowego w Będominie, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Farma Strusi Afrykańskichw Garczynie, Muzeum Akordeonu, Ziemi Kościerskiej i Kolejnictwaw Kościerzynie, Skansen we Wdzydzach i wiele innych atrakcji.

Kontakt

Telefon: 58 687 01 14
E-mail: lukaszstolc@onet.pl

Skocz do:

Polecamy

AGROTURYSTYKA WODNY ŚWIAT
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 196 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl