Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:dowcipnie | ùceszno, filuterno, żartowno (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Stanica Wodna Chmielno

Cena od: 50,00 zł
Stanica Wodna ChmielnoStanica Wodna ChmielnoStanica Wodna ChmielnoStanica Wodna Chmielno

Liczba pokoi/miejsc: 6+
Miejscowość: Chmielno
Adres: ul. Grodziska 3a
Strona WWW: /www.stanicachmielno.pl/
Wyposażenie/atrakcje:
Internet
Telefon
Parking
Ogród
WC
Posiłki
Ognisko/Grill

Opis

Serdecznie zapraszamy do STANICY WODNEJ. Pensjonat nasz usytuowany jest w malowniczej okolicy i otoczony jeziorami (Białe, Kłodno) oraz soczystą zielenią. Zaledwie kilka metrów dzieli nas od plaży a na spacer do lasu też jest niedaleko.

Posiadamy wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, rowerki, łódki, żaglówki, deski surfingowe) oraz rowery drogowe. W okolicy wytyczone są rozmaite szlaki rowerowe oraz nordic walking'owe.

Oferujemy Państwu noclegi w pokojach 2-osobowych (+ dostawka) oraz w apartamentach 2-pokojowych (4-osobowych). Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV oraz możliwość skorzystania z internetu. Bezcennym atutem jest to, że niezależnie, który z pokoi wybierzesz, masz pewność, że widok z okna będzie rozpościerał się na jezioro.

Dodatkowo posiadamy sale bankietową na około 40 osób, w której organizujemy przyjęcia, chrzciny, urodziny i inne imprezy okolicznościowe.


Kontakt

E-mail: szwagierbar@wp.pl

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl