Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:bezbożność | bezbòżnosc, bezwiara (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 18 maj 2018 08:00

W piątek, 18 maja do naszej szkoły przybyli aktorzy z Grupy Teatralnej - Grupa T z przedstawieniem „Magiczny kapelusz”.

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
podczas przedstawienia podczas przedstawienia

W piątek, 18 maja do naszej szkoły przybyli aktorzy z Grupy Teatralnej - Grupa T z przedstawieniem „Magiczny kapelusz”.

 „Magiczny kapelusz” to spektakl o charakterze profilaktycznym. Przedstawienie teatralne zawierało niemałą dawkę humoru, ale przede wszystkim ukazało istotę tolerancji, czyli zrozumienia dla ludzkiej inności, poszanowania innych poglądów. Wszystko oparte było na przykładzie miłego słonia Tomka, który martwił się swoją długą trąbą. Słoń ten dowiedział się o istnieniu magicznego kapelusza, przemieniającego każdego, kto go włożył, ponieważ chciał zmienić swój wygląd, a szczególnie trąbę. Słoń Tomek nie wiedział jednak, że podstępna mrówka Helena także pragnie ów cudowny przedmiot i…   Duża różnorodność postaci oraz połączenie gry żywych aktorów i pacynek stworzyły niesamowite widowisko. Było bardzo wesoło, a teatrzyk wszystkim się podobał. Dzieci dowiedziały się, że nie ważne jak się wygląda, ale ważne, kim się jest dla innych. Inny nie znaczy gorszy.

 

 

Czytany 654 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 maj 2018 14:58

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl