SPARING - Cartusia - Sztorm Kosakowo 2:1

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(1 głos)
SPARING - Cartusia - Sztorm Kosakowo SPARING - Cartusia - Sztorm Kosakowo

20 lutego, w szóstym sparingu tej zimy piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy pokonali V ligową drużynę Sztorm Kosakowo 2:1. Wszystkie trzy bramki padły w drugiej połowie. Strzelanie rozpoczęli goście z Kosakowa, którzy w 51 minucie wyszli na prowadzenie 0:1. Trzy minuty później po ładnej zespołowej akcji Cartusii wyrównał 17-letni Kacper Olszewski, a wynik spotkania na 2:1 w 72 minucie meczu ustalił kolejny młodzieżowiec (18 lat) Jakub Toruńczak.

W drużynie Cartusii w drugiej części zagrała bardzo liczna grupa młodzieżowców, którzy nie tak dawno skończyli grę w juniorskich rozgrywkach.

Skład Cartusii :

Bogdziewicz (46' Bach)- Zapora (46' Szejko), Jankowski Dawidowski, Bodalski- Turowski (46' Toruńczak), Adamkiewicz, Bucholc (46' Radomski), Bodzak (46' Kitowski), Malanowski- Wierzchołowski (46' Olszewski);

W meczu tym nie zagrali zasiadający na ławce Filip Ptach, który odczuwał jeszcze skutki urazu ręki, oraz Igor Grzymkowski, który niedawno wrócił po długiej kontuzji stawu skokowego i trener nie chciał ryzykować odnowienia się urazów tych młodych zawodników. Ponadto nieobecny na meczu był także Jakub Golc, którego zatrzymały sprawy prywatne.