Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:brona | bróna (sł. Eugenisz Gołąbek)

Regulamin dodawania treści do portalu

 

REGULAMIN

Portal szwajcaria-kaszubska.pl jest w pełni moderowany, tzn. zastrzegamy sobie prawo do ingerencji w teksty, załączniki, ilustracje i zdjęcia lub odmowy zamieszczania tekstu bez powiadomienia.

Rejestrując się w witrynie szwajcaria-kaszubska.pl:
- zobowiązujesz się do utrzymania w tajemnicy Twojego hasła i zgadzasz się odpowiadać za wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do witryny przez osoby, którym udostępnisz swój login i hasło,
- zgadzasz się podczas rejestracji dostarczyć prawdziwych informacji,
- akceptujesz i zezwalasz na edycję i udostępnienie wprowadzonych treści ogłoszenia przez moderatorów portalu szwajcaria-kaszubska.pl, 
- aby usunąć konto wyślij informację o tym fakcie na adres: biuro@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy artykuł musi posiadać tytuł główny. Powinien być przyporządkowany do jednej z kategorii:
• Szlaki Turystyczne (Prezentacja tras, szlaków, ciekawych miejsc regionu Szwajcarii Kaszubskiej),
• Społeczność, (życie mieszkańców, ich historie)
• Gastronomia (prezentacja/przepisów dań regionalnych, miejsc gdzie można coś zjeść (Karczmy, restauracje, ...) w regionie Szwajcarii Kaszubskiej),
• Baza Noclegowa (prezentacja miejsc noclegowych regionu Szwajcarii Kaszubskiej),
• Rzemiosło i Rękodzieło (tu będzie miejsce na opisy, zdjęcia wyrobów społeczności związanej z regionem Szwajcarii Kaszubskiej. Z czasem pojawi się tu pośrednictwo w sprzedaży rękodzieł i rzemiosła).

Powinien posiadać Etykiety (TAGI) - Etykieta to zbiór informacji powiązanych z hasłem. Korzystając z Systemu Etykiet (tagów) czytelnik ma ułatwiony dostęp do treści.

Zwracamy szczególną uwagę na konieczność respektowania praw własności intelektualnej, jednakże nie mamy pełnej możliwości weryfikacji. Prosimy o informację, że publikacje zawierają dokumenty chronione prawem autorskim, znaki  i inne oryginalne materiały, w szczególności teksty, zdjęcia i grafikę. Przyjęty w witrynie wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej. Wszystkie publikacje, loga, znaki towarowe oraz grafika zamieszczone na tej stronie są własnością ich twórców.

Tekst zainspirowany lub cytowany powinien być opatrzony źródłem pochodzenia. Należy zwrócić szczególną uwagę na pisownię i gramatykę oraz poprawność stylistyczną tekstu. Znacznie ułatwia to pracę Redakcji i skraca cykl wydawniczy. Jeśli to możliwe, należy sprawdzić pisownię automatycznie . Podnosi to wartość materiału i korzystnie wpływa na jego ocenę i komentarze.

Jeżeli Redakcja zakwalifikuje tekst do publikacji pojawi się on on-line na łamach portalu. W przeciwnym razie będziemy w kontakcie celem podniesienia jakości otrzymanego materiału. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji tekstów, w tym do ich skracania. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji bez podania przyczyny.

 

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl