Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:medytacja | rozmiszlanié, meditowanié (sł. Eugenisz Gołąbek)
środa, 18 grudzień 2013 16:32

Lokalne Dziedzictwo Kulturowe - Poznaj Kaszuby

Autor: 
Oceń ten artykuł
(56 głosów)

Zapraszamy do eksploracji modułu Dziedzictwo Kulturowe w ramach portalu Szwajcaria-Kaszubska.pl. Poznaj Kaszuby - pozjnaj historię Kaszub!

Mamy przyjemność zaprezentować efekt realizacjiprojektu "Rozbudowa portalu Internetowego Szwajcaria-Kaszubska.pl o prezentacje lokalnego dziedzictwa kulturowego".

Jest tonowy moduł do którego uzyskuje się dostęp poprzez klawisz wmenu "dziedzictwo kulturowe". Moduł ma możliwość ocenienia i komentowania poszczególnych ekspozycji. W ramach modułu jest udostępnione narzędzie do przedstawienia eksponatów z prywatnej kolekcji osób zamieszkujących obszar Szwajcarii Kaszubskiej. 

Jest tu prezentacja eksponatów przygotowana przez pracowników Muzeum Kaszubskiego, które znajdują się w magazynie a nie są eksponowane bezpośrednio dla odwiedzających muzeum.
Cześć z artefaktów można wirtualnie obracać (przedstwiona jest w 3d).

Aby dodać eksponat z prywatnej kolekcji należy skorzystać z interfejsu użytkownika na stronie. Należy założyć swoje konto, założyć własną grupę i wprowadzićprodukty. Można również wysłać zdjęcia i opis na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Projekt zrealizowany został dzięki pomocy w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dlamałych projektów.

Czytany 22521 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 sierpień 2014 10:57
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl