Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

piątek, 18 maj 2018 08:00

W Szkole Podstawowej w Miechucinie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III „ Z ortografią na TY” - 18 maja 2018

Autor:  Irena Kitowska / Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
W Szkole Podstawowej w Miechucinie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III „ Z ortografią na TY” W Szkole Podstawowej w Miechucinie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III „ Z ortografią na TY”

Dnia 18 maja o godzinie 10 w Szkole Podstawowej w Miechucinie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III „ Z ortografią na TY”.

W konkursie wzięły udział 3 uczennice z naszej szkoły; Roksana Czaja, Wiktoria Czaja i Natalia Formella.

   Mimo ciężkiej rywalizacji i dużego potencjału każdej startującej osoby Wiktoria Czaja stanęła na podium i zajęła II miejsce uzyskując tytuł Gminnego Wicemistrza Ortografii.  Mistrzem Ortografii została uczennica ze Szkoły Podstawowej w Chmielnie.

   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody, a laureaci dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wójta Gminy Chmielno.

   Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 510 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 12:29

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Wichrowe Wzgórze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl