Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

niedziela, 01 lipiec 2018 00:00

Koncert Natalii Cepelik Muianga w CEPR Szymbark 1 lipca 2018

Autor:  CEPR
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Koncert Natalii Cepelik Muianga w CEPR Szymbark 1 lipca 2018 Koncert Natalii Cepelik Muianga w CEPR Szymbark 1 lipca 2018

CENTRUM EDUKACJI i PROMOCJI REGIONU W SZYMBARKU ZAPRASZA W NIEDZIELĘ, 1 LIPCA NA oficjalne rozpoczęcie sezonu turystycznego na Kaszubach oraz KONCERT NATALII CEPELIK-MUIANGA Z ZESPOŁEM!


OD 15.00 : ODSZPUNTOWANIE BECZKI Z BROWARU „KASZUBSKA KORONA”, zjazd bryczek i wozów z Kaszub, wystepy zespołów muzycznych, warsztaty kulinarne Michała Turka + charytatywna zbiórka na rehabilitację dla Patrycji Jung
Na zakończenie o 18.00 koncert Natalii Cepelik-Muianga z zespołem!

Więcej na www.CEPR.PL, relacje LIVE na www.Pomorzanie.info

Partnerzy : "LIS" WĘDLINY Z KASZUB oraz HOTEL "SZYMBARK"


Natalia Capelik-Muiangawokalistka urodzona w Gdańsku. Uznawana za jeden z ciekawszych głosów młodego pokolenia. Finalistka programu Mam Talent TVN. Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. Open Festival Gdynia 2015, Konkursu Interpretacji Piosenek Jacka Cygana w Sopocie w 2016 roku, Konkurs Piosenki Seweryna Krajewskiego w Gdańsku w 2016 roku. W 2016 roku wystąpiła u boku Piotra Rubika podczas Światowych Dni Młodzieży, a także na Festiwalu „Na Fali” w Koszalinie. Miała przyjemność współpracować również z Jackiem Cyganem, który napisał dla niej piosenkę. W roku 2017r. pojawiły się dwie debiutanckie piosenki Natalii – „Tonight” oraz „Jaka różnica”, a ich producentem jest Artur Sekura. Wystąpiła u boku Gwiazd polskiej estrady, m.in. z Cleo, Anią Wyszkoni, Eweliną Lisowską, Piotrem Kupichą. W 2018 roku wystąpiła na Carpathia Festival w Rzeszowie, gdzie zaprezentowała piosenkę „Nie mijaj chwilo” do której tekst napisał Jacek Cygan. Piosenka została wybrana spośród ponad 200 zgłoszeń. W czerwcu 2018 Natalia wystąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze (transmisja TVP2).

Czytany 746 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 lipiec 2018 15:32

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl