Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

niedziela, 26 maj 2019 00:00

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 - 26 maja 2019 - Kandydaci, na których można głosować na terenie Kaszub (woj. pomorskie)

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Parlament Europejski jest instytucją UE, których członkowie wyłaniani są na drodze bezpośrednich wyborach obywatelskich państw członkowskich.

Wybory do Parlamentu Europejskiego są 26 maja 2019, zaczynają się o godzinie 7, a kończą o 21.

Poniżej lista kandydatów. Z listy wybieramy kandydata, na którego można oddać swój głos zaznaczjąc przy nim na liście znak X.

 

Okręg wyborczy
Nr 1 [Gdańsk]
Zasięg
województwo pomorskie

 

Lista nr 1 - KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

 

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MENTZEN Sławomir Jerzy doradca podatkowy Toruń nie należy do partii politycznej
2 URBANIAK Michał Piotr przedsiębiorca Mosty członek partii politycznej: Ruch Narodowy
3 PRUŚ Sylwester Zbigniew fizyk Gdańsk nie należy do partii politycznej
4 BREWIAK Grażyna inżynier środowiska Gdańsk nie należy do partii politycznej
5 STUPKIEWICZ Magdalena przedsiębiorca Stegna nie należy do partii politycznej
6 LIPINSKA-BEHRENDT Martyna Elżbieta handlowiec Chojnice członek partii politycznej: Ruch Narodowy
7 ŚWIECZKOWSKA Iwona Gabriela opiekunka w żłobku Somonino nie należy do partii politycznej
8 KRZYWKOWSKI Marcin Piotr naukowiec Tczew nie należy do partii politycznej
9 DRANIEWICZ Karol Łukasz przedsiębiorca Gdańsk nie należy do partii politycznej
10 DZIAMBOR Artur Erwin nauczyciel języka angielskiego Gdynia nie należy do partii politycznej

 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

1 MACIEJEWSKA Beata Monika edukatorka Gdańsk członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
2 RUTKA Marek Andrzej nauczyciel akademicki Gdynia członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
3 BIEDROŃ Adriana Maria nauczyciel akademicki Słupsk nie należy do partii politycznej
4 JAROSZ Maciej przedsiębiorca Borkowo nie należy do partii politycznej
5 GRACZYK Ewa Elżbieta nauczyciel akademicki Gdańsk nie należy do partii politycznej
6 JASIONEK Henryk Jacek prawnik Gdańsk nie należy do partii politycznej
7 OCHOCKA Iwona nauczyciel Knybawa nie należy do partii politycznej
8 BYLICA Bartosz marketingowiec Rotmanka nie należy do partii politycznej
9 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia żołnierz Gdańsk członek partii politycznej: Ruch Odrodzenia Gospodarczego im. Edwarda Gierka
10 LAMENTOWICZ Wojciech prawnik Rumia nie należy do partii politycznej

 

Lista nr 3 - KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

 

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 LEWANDOWSKI Janusz Antoni ekonomista Sopot członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 ADAMOWICZ Magdalena nauczyciel akademicki Gdańsk nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Platforma Obywatelska RP
3 TRAWICKI Krzysztof Gabriel lekarz weterynarii Bytonia członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4 JACHLEWSKA Elżbieta ekonomistka Gdańsk członek partii politycznej: Inicjatywa Feministyczna
5 FURGO Grzegorz Witold polityk Gdańsk członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 LIEDER Ewa ekonomistka Gdańsk członek partii politycznej: Nowoczesna
7 POPOWSKA Magdalena Maria nauczyciel akademicki Gdańsk nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Partia Zieloni
8 PIETRZAK Anna Grażyna ekonomista Dębnica Kaszubska członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 KALINOWSKA Jolanta Maria politolog Karczemki członek partii politycznej: Socjaldemokracja Polska
10 WAŁĘSA Jarosław Leszek politolog Gdańsk

członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

 

Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 FOTYGA Anna Elżbieta ekonomistka Gdańsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SELLIN Jarosław Daniel urzędnik państwowy Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 SIKORA Danuta Teresa ekonomistka Gdańsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 MÜLLER Piotr Józef prawnik Słupsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 SZYMAŃSKI Antoni kurator sądowy Gdańsk nie należy do partii politycznej
6 KURZELEWSKA Arleta radca prawny Człuchów nie należy do partii politycznej
7 BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga prawnik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 RABENDA Karol Kazimierz historyk Gdańsk członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
9 DEMSKI Patryk Jerzy menedżer Pelplin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 ŁUCZYK Mariusz Wojciech urzędnik państwowy Miastko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

 

Lista nr 5 - KKW LEWICA RAZEM - RAZEM, UNIA PRACY, RSS

 

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 GÓRSKA Anna specjalista do spraw stosunków międzynarodowych Straszyn członek partii politycznej: Partia Razem
2 KOWALCZUK Łukasz psycholog Gdynia członek partii politycznej: Partia Razem
3 SOBAŃSKA Joanna Małgorzata biotechnolog Gdańsk członek partii politycznej: Ruch Sprawiedliwości Społecznej
4 BONIECKI Łukasz Michał programista aplikacji Gdańsk członek partii politycznej: Partia Razem
5 HASKA Karolina przedsiębiorca Wejherowo członek partii politycznej: Partia Razem
6 SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander wyższy urzędnik samorządowy Gdańsk członek partii politycznej: Partia Razem
7 PRUSSAK Sara Maria specjalista do spraw ochrony środowiska Gdańsk członek partii politycznej: Partia Razem
8 ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz politolog Gdańsk członek partii politycznej: Partia Razem
9 PRUSINOWSKA Magdalena nauczyciel języka obcego Możdżanowo członek partii politycznej: Partia Razem
10 LUBIEWSKI Adam Marek inspektor ochrony danych Kębłowo członek partii politycznej: Partia Razem

 

Lista nr 6 - KWW KUKIZ'15

 

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KOBYLARZ Andrzej Sławomir parlamentarzysta Domachowo nie należy do partii politycznej
2 BŁASZCZYK Anna księgowa Gdynia nie należy do partii politycznej
3 LUTY Jerzy rolnik Sołtyski nie należy do partii politycznej
4 DUDEK Dorota europeistka Gdańsk nie należy do partii politycznej
5 POMIRSKA Zofia Małgorzata nauczyciel akademicki Gdańsk członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej
6 RODZIEWICZ-KLAWIŃSKA Jolanta Ewa pedagog Malbork nie należy do partii politycznej
7 PIĄTKOWSKA Andżelika Ewa pracownik administracyjny Starogard Gdański nie należy do partii politycznej
8 HAMADYK Łukasz Mariusz politolog Gdańsk nie należy do partii politycznej
9 KLAWITER Jan Andrzej chemik Rumia członek partii politycznej: Prawica Rzeczypospolitej

 

Lista nr 7 - KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

 

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 ZBOROWSKI Maciej przedsiębiorca Gdynia nie należy do partii politycznej
2 KNUTH Maciej dziennikarz Starogard Gdański nie należy do partii politycznej
3 JANOWICZ Kamila Marta nauczyciel Władysławowo nie należy do partii politycznej
4 WIŚNIEWSKI Radosław Andrzej przedsiębiorca Ustka nie należy do partii politycznej
5 PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz dyrektor operacyjny Sopot nie należy do partii politycznej
6 STRUK Anna Marta rzecznik prasowy Brzyno nie należy do partii politycznej
7 WARDA Małgorzata Maja rzeźbiarka Gdynia nie należy do partii politycznej
8 MAKRENEK Helena Cecylia doradca finansowy Gdańsk nie należy do partii politycznej
9 DOMŻALSKA Elżbieta Maria doradca finansowy Mława nie należy do partii politycznej
10 GRAJKOWSKI Piotr informatyk Kobyłka nie należy do partii politycznej

 

Szczegółowe informacje, w jaki sosób oddać poprawnie swój głos, uzyskamy od obecnej w trakcie głosowania komisji.


W gminie Chmielno można głosować w następujących czterech punktach obwodowych - Przychodzimy do miejsca gdzie jesteśmy przypisani wg. miejsca zameldowania:

 

1. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie (Chmielno)

2. Szkoła Podstawowa w Miechucinie ul. Szkolna 1 (Miechucino)

3. Szkoła Podstawowa (Borzestowo)

4. Centrum Integracji Społecznej w Garczu (Garcz)


Nie zapomnij dowodu osobistego (lub innego dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego Twoją tożsamość). Po sprawdzeniu przez komisję czy jesteś uprawniony do głosowania, otrzymasz kartę. Na nim, w odpowiednim miejscu musisz postawić krzyżyk przy nazwisku kandydata.

 

 

źródło: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/organy_wyborcze/okregowe (Państwowa Komisja Wyborcza)

Czytany 346 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 maj 2019 11:22
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Pokoje gościnne
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl