Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

poniedziałek, 27 maj 2019 07:30

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2019 w gminie Chmielno

Autor: 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
źródło: wybory.gov.pl/pe2019 źródło: wybory.gov.pl/pe2019
Numer obwodu Lokal wyborczy w Liczba uprawnionych Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania Frekwencja
1 Chmielnie 2134 1018 47,70%
2 Miechucinie 1785 695 38,94%
3 Borzestowie 697 264 37,88%
4 Garczu 1146 482 42,06%
  RAZEM 5762 2459 42,68%

 

Wyniki w poszczególnych obwodach

Nr obwodu głosowania 1

Siedziba obwodu do głosowania    Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie, ul. Gryfa Pomorskiego 20, 83-333 Chmielno

Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY    25
1    MENTZEN Sławomir Jerzy    15
2    URBANIAK Michał Piotr    3
3    PRUŚ Sylwester Zbigniew    5
4    BREWIAK Grażyna    0
5    STUPKIEWICZ Magdalena    0
6    LIPINSKA-BEHRENDT Martyna Elżbieta    0
7    ŚWIECZKOWSKA Iwona Gabriela    1
8    KRZYWKOWSKI Marcin Piotr    0
9    DRANIEWICZ Karol Łukasz    1
10    DZIAMBOR Artur Erwin    0
Razem    25
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA    26
1    MACIEJEWSKA Beata Monika    13
2    RUTKA Marek Andrzej    1
3    BIEDROŃ Adriana Maria    4
4    JAROSZ Maciej    4
5    GRACZYK Ewa Elżbieta    0
6    JASIONEK Henryk Jacek    1
7    OCHOCKA Iwona    0
8    BYLICA Bartosz    0
9    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia    1
10    LAMENTOWICZ Wojciech    2
Razem    26
Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI    411
1    LEWANDOWSKI Janusz Antoni    130
2    ADAMOWICZ Magdalena    222
3    TRAWICKI Krzysztof Gabriel    4
4    JACHLEWSKA Elżbieta    0
5    FURGO Grzegorz Witold    0
6    LIEDER Ewa    2
7    POPOWSKA Magdalena Maria    4
8    PIETRZAK Anna Grażyna    1
9    KALINOWSKA Jolanta Maria    0
10    WAŁĘSA Jarosław Leszek    48
Razem    411
Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ    492
1    FOTYGA Anna Elżbieta    268
2    SELLIN Jarosław Daniel    154
3    SIKORA Danuta Teresa    24
4    MÜLLER Piotr Józef    8
5    SZYMAŃSKI Antoni    14
6    KURZELEWSKA Arleta    3
7    BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga    4
8    RABENDA Karol Kazimierz    0
9    DEMSKI Patryk Jerzy    10
10    ŁUCZYK Mariusz Wojciech    7
Razem    492
Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW LEWICA RAZEM - RAZEM, UNIA PRACY, RSS    6
1    GÓRSKA Anna    1
2    KOWALCZUK Łukasz    0
3    SOBAŃSKA Joanna Małgorzata    0
4    BONIECKI Łukasz Michał    0
5    HASKA Karolina    5
6    SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander    0
7    PRUSSAK Sara Maria    0
8    ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz    0
9    PRUSINOWSKA Magdalena    0
10    LUBIEWSKI Adam Marek    0
Razem    6
Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW KUKIZ'15    41
1    KOBYLARZ Andrzej Sławomir    22
2    BŁASZCZYK Anna    5
3    LUTY Jerzy    2
4    DUDEK Dorota    0
5    POMIRSKA Zofia Małgorzata    5
6    RODZIEWICZ-KLAWIŃSKA Jolanta Ewa    2
7    PIĄTKOWSKA Andżelika Ewa    0
8    HAMADYK Łukasz Mariusz    0
9    KLAWITER Jan Andrzej    5
Razem    41
Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI    11
1    ZBOROWSKI Maciej    1
2    KNUTH Maciej    2
3    JANOWICZ Kamila Marta    3
4    WIŚNIEWSKI Radosław Andrzej    1
5    PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz    0
6    STRUK Anna Marta    0
7    WARDA Małgorzata Maja    1
8    MAKRENEK Helena Cecylia    0
9    DOMŻALSKA Elżbieta Maria    1
10    GRAJKOWSKI Piotr    2
Razem    11

 

Nr obwodu głosowania 2

Siedziba obwodu do glosowania    Szkola Podstawowa w Miechucinie ul. Szkolna 1, ul. Szkolna 1, 83-334 Miechucino

Lista nr 1
Liczba glosów waznych oddanych na liste KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY    23
1    MENTZEN Slawomir Jerzy    7
2    URBANIAK Michal Piotr    6
3    PRUS Sylwester Zbigniew    3
4    BREWIAK Grazyna    1
5    STUPKIEWICZ Magdalena    0
6    LIPINSKA-BEHRENDT Martyna Elzbieta    1
7    SWIECZKOWSKA Iwona Gabriela    1
8    KRZYWKOWSKI Marcin Piotr    0
9    DRANIEWICZ Karol Lukasz    0
10    DZIAMBOR Artur Erwin    4
Razem    23
Lista nr 2
Liczba glosów waznych oddanych na liste KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA    21
1    MACIEJEWSKA Beata Monika    10
2    RUTKA Marek Andrzej    2
3    BIEDRON Adriana Maria    8
4    JAROSZ Maciej    0
5    GRACZYK Ewa Elzbieta    0
6    JASIONEK Henryk Jacek    1
7    OCHOCKA Iwona    0
8    BYLICA Bartosz    0
9    SZUBINSKA Bozena Leokadia    0
10    LAMENTOWICZ Wojciech    0
Razem    21
Lista nr 3
Liczba glosów waznych oddanych na liste KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI    180
1    LEWANDOWSKI Janusz Antoni    27
2    ADAMOWICZ Magdalena    96
3    TRAWICKI Krzysztof Gabriel    4
4    JACHLEWSKA Elzbieta    1
5    FURGO Grzegorz Witold    0
6    LIEDER Ewa    2
7    POPOWSKA Magdalena Maria    1
8    PIETRZAK Anna Grazyna    0
9    KALINOWSKA Jolanta Maria    1
10    WALESA Jaroslaw Leszek    48
Razem    180
Lista nr 4
Liczba glosów waznych oddanych na liste KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC    432
1    FOTYGA Anna Elzbieta    273
2    SELLIN Jaroslaw Daniel    91
3    SIKORA Danuta Teresa    19
4    MÜLLER Piotr Józef    8
5    SZYMANSKI Antoni    19
6    KURZELEWSKA Arleta    3
7    BIALOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga    6
8    RABENDA Karol Kazimierz    1
9    DEMSKI Patryk Jerzy    7
10    LUCZYK Mariusz Wojciech    5
Razem    432
Lista nr 5
Liczba glosów waznych oddanych na liste KKW LEWICA RAZEM - RAZEM, UNIA PRACY, RSS    2
1    GÓRSKA Anna    0
2    KOWALCZUK Lukasz    0
3    SOBANSKA Joanna Malgorzata    0
4    BONIECKI Lukasz Michal    1
5    HASKA Karolina    1
6    SZCZEPANSKI Adam Aleksander    0
7    PRUSSAK Sara Maria    0
8    ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz    0
9    PRUSINOWSKA Magdalena    0
10    LUBIEWSKI Adam Marek    0
Razem    2
Lista nr 6
Liczba glosów waznych oddanych na liste KWW KUKIZ'15    27
1    KOBYLARZ Andrzej Slawomir    11
2    BLASZCZYK Anna    4
3    LUTY Jerzy    4
4    DUDEK Dorota    5
5    POMIRSKA Zofia Malgorzata    0
6    RODZIEWICZ-KLAWINSKA Jolanta Ewa    0
7    PIATKOWSKA Andzelika Ewa    0
8    HAMADYK Lukasz Mariusz    0
9    KLAWITER Jan Andrzej    3
Razem    27
Lista nr 7
Liczba glosów waznych oddanych na liste KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI    7
1    ZBOROWSKI Maciej    1
2    KNUTH Maciej    0
3    JANOWICZ Kamila Marta    0
4    WISNIEWSKI Radoslaw Andrzej    0
5    PAWELCZAK Barnaba Bogusz    0
6    STRUK Anna Marta    1
7    WARDA Malgorzata Maja    0
8    MAKRENEK Helena Cecylia    0
9    DOMZALSKA Elzbieta Maria    2
10    GRAJKOWSKI Piotr    3
Razem    7

 

Nr obwodu głosowania: 3

Siedziba obwodu do glosowania    Szkola Podstawowa, Borzestowo 182, 83-335 Borzestowo

 

Lista nr 1
Liczba glosów waznych oddanych na liste KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY    4
1    MENTZEN Slawomir Jerzy    2
2    URBANIAK Michal Piotr    1
3    PRUS Sylwester Zbigniew    1
4    BREWIAK Grazyna    0
5    STUPKIEWICZ Magdalena    0
6    LIPINSKA-BEHRENDT Martyna Elzbieta    0
7    SWIECZKOWSKA Iwona Gabriela    0
8    KRZYWKOWSKI Marcin Piotr    0
9    DRANIEWICZ Karol Lukasz    0
10    DZIAMBOR Artur Erwin    0
Razem    4
Lista nr 2
Liczba glosów waznych oddanych na liste KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA    6
1    MACIEJEWSKA Beata Monika    2
2    RUTKA Marek Andrzej    0
3    BIEDRON Adriana Maria    2
4    JAROSZ Maciej    0
5    GRACZYK Ewa Elzbieta    2
6    JASIONEK Henryk Jacek    0
7    OCHOCKA Iwona    0
8    BYLICA Bartosz    0
9    SZUBINSKA Bozena Leokadia    0
10    LAMENTOWICZ Wojciech    0
Razem    6
Lista nr 3
Liczba glosów waznych oddanych na liste KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI    56
1    LEWANDOWSKI Janusz Antoni    14
2    ADAMOWICZ Magdalena    30
3    TRAWICKI Krzysztof Gabriel    5
4    JACHLEWSKA Elzbieta    0
5    FURGO Grzegorz Witold    0
6    LIEDER Ewa    0
7    POPOWSKA Magdalena Maria    0
8    PIETRZAK Anna Grazyna    0
9    KALINOWSKA Jolanta Maria    0
10    WALESA Jaroslaw Leszek    7
Razem    56
Lista nr 4
Liczba glosów waznych oddanych na liste KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC    180
1    FOTYGA Anna Elzbieta    95
2    SELLIN Jaroslaw Daniel    50
3    SIKORA Danuta Teresa    17
4    MÜLLER Piotr Józef    7
5    SZYMANSKI Antoni    5
6    KURZELEWSKA Arleta    2
7    BIALOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga    0
8    RABENDA Karol Kazimierz    0
9    DEMSKI Patryk Jerzy    2
10    LUCZYK Mariusz Wojciech    2
Razem    180
Lista nr 5
Liczba glosów waznych oddanych na liste KKW LEWICA RAZEM - RAZEM, UNIA PRACY, RSS    6
1    GÓRSKA Anna    1
2    KOWALCZUK Lukasz    4
3    SOBANSKA Joanna Malgorzata    0
4    BONIECKI Lukasz Michal    1
5    HASKA Karolina    0
6    SZCZEPANSKI Adam Aleksander    0
7    PRUSSAK Sara Maria    0
8    ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz    0
9    PRUSINOWSKA Magdalena    0
10    LUBIEWSKI Adam Marek    0
Razem    6
Lista nr 6
Liczba glosów waznych oddanych na liste KWW KUKIZ'15    11
1    KOBYLARZ Andrzej Slawomir    7
2    BLASZCZYK Anna    2
3    LUTY Jerzy    0
4    DUDEK Dorota    0
5    POMIRSKA Zofia Malgorzata    0
6    RODZIEWICZ-KLAWINSKA Jolanta Ewa    0
7    PIATKOWSKA Andzelika Ewa    0
8    HAMADYK Lukasz Mariusz    0
9    KLAWITER Jan Andrzej    2
Razem    11
Lista nr 7
Liczba glosów waznych oddanych na liste KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI    1
1    ZBOROWSKI Maciej    1
2    KNUTH Maciej    0
3    JANOWICZ Kamila Marta    0
4    WISNIEWSKI Radoslaw Andrzej    0
5    PAWELCZAK Barnaba Bogusz    0
6    STRUK Anna Marta    0
7    WARDA Malgorzata Maja    0
8    MAKRENEK Helena Cecylia    0
9    DOMZALSKA Elzbieta Maria    0
10    GRAJKOWSKI Piotr    0
Razem    1

 

Nr obwodu głosowania: 4

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres): Centrum Integracji Społecznej w Garczu, ul. Kartuska 25, 83-333 Garcz

 

 14. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:
Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY    14
1    MENTZEN Sławomir Jerzy    8
2    URBANIAK Michał Piotr    1
3    PRUŚ Sylwester Zbigniew    2
4    BREWIAK Grażyna    0
5    STUPKIEWICZ Magdalena    0
6    LIPINSKA-BEHRENDT Martyna Elżbieta    1
7    ŚWIECZKOWSKA Iwona Gabriela    1
8    KRZYWKOWSKI Marcin Piotr    0
9    DRANIEWICZ Karol Łukasz    1
10    DZIAMBOR Artur Erwin    0
Razem    14
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA    15
1    MACIEJEWSKA Beata Monika    3
2    RUTKA Marek Andrzej    1
3    BIEDROŃ Adriana Maria    8
4    JAROSZ Maciej    0
5    GRACZYK Ewa Elżbieta    2
6    JASIONEK Henryk Jacek    0
7    OCHOCKA Iwona    1
8    BYLICA Bartosz    0
9    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia    0
10    LAMENTOWICZ Wojciech    0
Razem    15
Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI    155
1    LEWANDOWSKI Janusz Antoni    36
2    ADAMOWICZ Magdalena    90
3    TRAWICKI Krzysztof Gabriel    1
4    JACHLEWSKA Elżbieta    1
5    FURGO Grzegorz Witold    1
6    LIEDER Ewa    1
7    POPOWSKA Magdalena Maria    2
8    PIETRZAK Anna Grażyna    1
9    KALINOWSKA Jolanta Maria    0
10    WAŁĘSA Jarosław Leszek    22
Razem    155
Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ    270
1    FOTYGA Anna Elżbieta    161
2    SELLIN Jarosław Daniel    78
3    SIKORA Danuta Teresa    10
4    MÜLLER Piotr Józef    4
5    SZYMAŃSKI Antoni    9
6    KURZELEWSKA Arleta    3
7    BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga    0
8    RABENDA Karol Kazimierz    1
9    DEMSKI Patryk Jerzy    3
10    ŁUCZYK Mariusz Wojciech    1
Razem    270
Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW LEWICA RAZEM - RAZEM, UNIA PRACY, RSS    1
1    GÓRSKA Anna    1
2    KOWALCZUK Łukasz    0
3    SOBAŃSKA Joanna Małgorzata    0
4    BONIECKI Łukasz Michał    0
5    HASKA Karolina    0
6    SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander    0
7    PRUSSAK Sara Maria    0
8    ANDRZEJEWSKI Szymon Tomasz    0
9    PRUSINOWSKA Magdalena    0
10    LUBIEWSKI Adam Marek    0
Razem    1
Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW KUKIZ'15    13
1    KOBYLARZ Andrzej Sławomir    7
2    BŁASZCZYK Anna    1
3    LUTY Jerzy    0
4    DUDEK Dorota    1
5    POMIRSKA Zofia Małgorzata    0
6    RODZIEWICZ-KLAWIŃSKA Jolanta Ewa    0
7    PIĄTKOWSKA Andżelika Ewa    2
8    HAMADYK Łukasz Mariusz    0
9    KLAWITER Jan Andrzej    2
Razem    13
Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI    4
1    ZBOROWSKI Maciej    2
2    KNUTH Maciej    0
3    JANOWICZ Kamila Marta    0
4    WIŚNIEWSKI Radosław Andrzej    0
5    PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz    0
6    STRUK Anna Marta    1
7    WARDA Małgorzata Maja    0
8    MAKRENEK Helena Cecylia    0
9    DOMŻALSKA Elżbieta Maria    1
10    GRAJKOWSKI Piotr    0
Razem    4

Czytany 398 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 13:01
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Galeria Pępowo
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl