Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:maksymalny | nôwëższi, nôwikszi, maksymalny (sł. Eugenisz Gołąbek)
wtorek, 23 luty 2021 11:11

SPARING - Cartusia - Sztorm Kosakowo 2:1

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(1 głos)
SPARING - Cartusia - Sztorm Kosakowo SPARING - Cartusia - Sztorm Kosakowo

20 lutego, w szóstym sparingu tej zimy piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy pokonali V ligową drużynę Sztorm Kosakowo 2:1. Wszystkie trzy bramki padły w drugiej połowie. Strzelanie rozpoczęli goście z Kosakowa, którzy w 51 minucie wyszli na prowadzenie 0:1. Trzy minuty później po ładnej zespołowej akcji Cartusii wyrównał 17-letni Kacper Olszewski, a wynik spotkania na 2:1 w 72 minucie meczu ustalił kolejny młodzieżowiec (18 lat) Jakub Toruńczak. 

W drużynie Cartusii w drugiej części zagrała bardzo liczna grupa młodzieżowców, którzy nie tak dawno skończyli grę w juniorskich rozgrywkach. 

Skład Cartusii :

Bogdziewicz (46' Bach)- Zapora (46' Szejko), Jankowski Dawidowski, Bodalski- Turowski (46' Toruńczak), Adamkiewicz, Bucholc (46' Radomski), Bodzak (46' Kitowski), Malanowski- Wierzchołowski (46' Olszewski);

W meczu tym nie zagrali zasiadający na ławce Filip Ptach, który odczuwał jeszcze skutki urazu ręki, oraz Igor Grzymkowski, który niedawno wrócił po długiej kontuzji stawu skokowego i trener nie chciał ryzykować odnowienia się urazów tych młodych zawodników. Ponadto nieobecny na meczu był także Jakub Golc, którego zatrzymały sprawy prywatne.

Czytany 134 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 luty 2021 11:14

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Stadnina Kolano
( / Place zabaw)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl