Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:hormonowy | hòrmónowi (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 16 październik 2023 11:00

Wyniki wyborów do Sejmu RP 2023

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Numer obwodu głosowania 1
Siedziba obwodu głosowania Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20, 83-333 Chmielno

Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - 32 głosy
1 KIDA Oskar Przemysław 3
2 GUZEK Łukasz Waldemar 0
3 NEUGEBAUER Paweł Andrzej 0
4 RÓŻAŃSKA Monika 4
5 ILNICKI Aleksander Marek 0
6 GRONOWSKA Edyta Maria 1
7 STAWICKI Sylwester 2
8 SZYMAŃSKA Ewa Elżbieta 1
9 RÓŻAŃSKI Rafał Marek 0
10 WYSOCKA Dominika Maria 3
11 PERKOWSKI Jakub 0
12 KOWALCZYK Bogumiła Maria 1
13 KARLIŃSKI Rafał Ryszard 2
14 BIEŃKOWSKA Patrycja 3
15 KLINKOSZ Dawid 0
16 ŻAK Dominika Maria 4
17 MIKITA Mateusz Krzysztof 0
18 WOJTKIEWICZ Aneta Maria 2
19 MARCZUK Jakub 0
20 TKACZ Sylwia 1
21 FIKUS Krystian Marcin 0
22 NOSOWSKA Karolina Ewa 0
23 PORAŻYŃSKI Krzysztof Edward 0
24 MAKSYMOWICZ Dorota Elżbieta 0
25 NOWAKOWSKA Agnieszka Ewa 1
26 HISZPAŃSKA Ada Weronika 0
27 BASTECKA Justyna 0
28 TRĘBICKI Marek 4
Razem 32


Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI - 233 głosy
1 BIERNACKI Marek 108
2 SZMAJCHEL Bartosz Władysław 16
3 TOMCZAK Wioleta Barbara 27
4 BUJANOWICZ Stanisława Helena 4
5 KACZMAREK Patryk Tomasz 15
6 KŁODZIŃSKI Jarosław 5
7 RYBARCZYK Jarosław Wiesław 2
8 MIKOŁAJCZYK Anna 8
9 PAŁUBICKI Jacek Mariusz 1
10 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria 1
11 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka 3
12 ZAWADZKI Leszek Andrzej 1
13 BARYŁA Aneta Sylwia 6
14 KURECKI Bogdan Jan 1
15 KĄTNIK Beata Barbara 1
16 ŁUKOWSKA Anna Maria 2
17 LESZKOWSKA Karolina 2
18 PIANKOWSKA Bożena Barbara 1
19 PRZEPERSKI Michał Kazimierz 2
20 BUCIOR Piotr Stanisław 3
21 ROLBIECKI Jordan Dawid 1
22 URBAŃSKA Alicja Anna 3
23 PALUCH Krystyna Maria 3
24 DORNIAK Krystyna Stefania 2
25 BOGDANOW Edyta 1
26 GNIAZDOWSKA Elżbieta 2
27 KORBUT Dorota Małgorzata 0
28 DZIAMBOR Artur Erwin 12
Razem 233

 

Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA LEWICA - 78 głosów
1 DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa 35
2 RUTKA Marek Andrzej 3
3 ŻYNIS Jakub Mikołaj 7
4 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia 1
5 BARTOSZKIEWICZ Emanuela Bogusława 1
6 STRZELCZYK Marcin Tomasz 3
7 ZGLENICKA Magdalena Karolina 1
8 GONTAREK Piotr Paweł 1
9 BUZA Adam Henryk 2
10 KALINOWSKA Jolanta Maria 2
11 CHUDZIK Arkadiusz 2
12 ZAJĄCZKOWSKA Anna 1
13 MARCIAK Rafał Marcin 0
14 STRZAŁKOWSKA Monika Maria 1
15 KUTWA Marzena 3
16 STENCEL Beata Krystyna 1
17 LUBIEWSKI Adam Marek 1
18 CZEKAŃSKA Barbara 3
19 PRUSINOWSKA Magdalena 0
20 SZNEIDROWSKI Tomasz 0
21 ANZEL Tomasz 0
22 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata 1
23 GAJEWSKA Beata Krystyna 2
24 DAMPS Grażyna Ewa 4
25 WĘGRZYN Szymon 0
26 LAMENTOWICZ Wojciech 0
27 HASKA Karolina 2
28 IKONOWICZ Piotr Igor 1
Razem 78


Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 543 głosy
1 MÜLLER Piotr Józef 154
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj 10
3 ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina 65
4 HORAŁA Marcin Michał 152
5 KOŁODZIEJ Andrzej Roman 9
6 KACZYŃSKA Mirosława Anna 18
7 KARCZEWSKI Piotr Mariusz 23
8 LEYK Sylwia Ewa 18
9 BARZOWSKI Jerzy 3
10 DAMBEK Roman Witold 6
11 KLAWITER Kazimierz 18
12 KOWALSKI Michał Bartosz 34
13 DREWA Marcin Paweł 9
14 BEŁBOT Marcin 2
15 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna 2
16 BIROSZ Mariusz Krzysztof 0
17 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta 1
18 JAWORSKA Grażyna Teresa 1
19 SZARAN Jacek 2
20 STOLARCZYK Paweł 1
21 TOBOLSKA Monika 1
22 HETMAŃSKI Waldemar Zdzisław 2
23 LIS Anna 2
24 KACALAK Renata 0
25 ŁUCZYK Mariusz Wojciech 0
26 BOGDZIEL Dorota Jolanta 1
27 JANKOWSKI Aleksander Maciej 5
28 GAJDA Szymon Jan 4
Razem 543

 

Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 114 głosów
1 TYSZKA Stanisław 45
2 SZYMAŃSKI Krzysztof 13
3 NIŻNIK Konrad Michał 4
4 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł 9
5 WAŁDOCH Marcin Piotr 1
6 BUBACZ Agnieszka Ewelina 4
7 JERECZEK Mateusz Jan 3
8 BRUC Piotr Sławomir 3
9 SOBKOWIAK Angelika Melania 1
10 PEREK Lidia Maria 0
11 DYSZER Michał 8
12 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef 2
13 SZCZYPIOR Patryk Błażej 3
14 SKELNIK Piotr Tomasz 1
15 LOTKOWSKI Adam 4
16 KURECKA Iwona Dorota 0
17 GRYŃ Jarosław 2
18 KUBIAK Edyta 2
19 RUMINKIEWICZ Monika Agnieszka 0
20 ZYCHOWICZ Adam Maciej 0
21 OBERLAND Jacek Henryk 0
22 IWELSKA Małgorzata Halina 0
23 OŻGA Marian 2
24 KLEJMENT Piotr Dawid 0
25 JAMRÓZ Samanta Aldona 0
26 SAWICKA Agnieszka Beata 2
27 WOJCIECHOWSKA Anna Ewa 0
28 KLEIN Krzysztof 5
Razem 114

 

Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 483 głosów
1 NOWACKA Barbara Anna 178
2 KONWIŃSKI Zbigniew Marek 6
3 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna 9
4 BUDNIK Marek Stanisław 1
5 WAWROWSKA Danuta Krystyna 2
6 PLOCKE Kazimierz Florian 1
7 MIELEWCZYK Iwona Teresa 5
8 AZIEWICZ Tadeusz 3
9 STĘPIEŃ Bożena Grażyna 1
10 LAMCZYK Stanisław Józef 137
11 SIEMASZKO Rafał 7
12 WIERCIŃSKA Jolanta Monika 5
13 ŁUCZYCKA Krystyna 2
14 KONIARSKA Beata 17
15 SZROEDER Jaromir Jacek 1
16 HAASE Olga Maria 14
17 SKRZYPIŃSKI Longin Franciszek 3
18 WOJTUNIK Anna Monika 0
19 BLOCK Wojciech Józef 1
20 CERKOWSKA-MARKIEWICZ Adriana Teresa 0
21 FOPKE Tomasz Michał 19
22 BYSEWSKA Teresa Jadwiga 1
23 WOJTOWICZ Konrad Piotr 2
24 MATKOWSKI Błażej Mateusz 28
25 LASKOWSKA-BOBULA Sylwia Justyna 3
26 DRÓŻDŻ Zbigniew Bolesław 0
27 REK Danuta Bogumiła 35
28 CZUCHA Zdzisław Józef 2
Razem 483

 

Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW POLSKA JEST JEDNA - 106 głosów
1 KLEIN Piotr Grzegorz 39
2 KRENCEWICZ Ziemowit Wojciech 5
3 SKURAS Anna Afrodyta 5
4 ZALEWSKA Elżbieta 4
5 JANUSZEWSKI Janusz Alfred 1
6 CIEŚLUKOWSKA Wiesława Maria 3
7 WOLAŃSKA Weronika 4
8 ŁASZEWSKA Maria Teresa 8
9 STOBIERSKA-BUDZISZ Anna Agnieszka 0
10 BORYŃSKI Krzysztof Tadeusz 2
11 FLISIKOWSKA Irena Aneta 3
12 SERKOWSKI Mieczysław 8
13 KAMOLA Władysław Adam 1
14 ZABOROWSKI Mateusz Witold 2
15 WENTA Zygmunt Kazimierz 7
16 KREFTA Tomasz Franciszek 1
17 MICHALAK Jerzy 4
18 LESZCZYŃSKI Janusz Kazimierz 2
19 OLSZEWSKI Franciszek Leszek 7
Razem 106

 

Numer obwodu głosowania 2

Siedziba obwodu głosowania Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1, 83-334 Miechucino

Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - 16 głosów
1 KIDA Oskar Przemysław 2
2 GUZEK Łukasz Waldemar 1
3 NEUGEBAUER Paweł Andrzej 0
4 RÓŻAŃSKA Monika 1
5 ILNICKI Aleksander Marek 0
6 GRONOWSKA Edyta Maria 1
7 STAWICKI Sylwester 1
8 SZYMAŃSKA Ewa Elżbieta 3
9 RÓŻAŃSKI Rafał Marek 0
10 WYSOCKA Dominika Maria 0
11 PERKOWSKI Jakub 0
12 KOWALCZYK Bogumiła Maria 1
13 KARLIŃSKI Rafał Ryszard 1
14 BIEŃKOWSKA Patrycja 0
15 KLINKOSZ Dawid 1
16 ŻAK Dominika Maria 0
17 MIKITA Mateusz Krzysztof 0
18 WOJTKIEWICZ Aneta Maria 0
19 MARCZUK Jakub 0
20 TKACZ Sylwia 0
21 FIKUS Krystian Marcin 0
22 NOSOWSKA Karolina Ewa 2
23 PORAŻYŃSKI Krzysztof Edward 0
24 MAKSYMOWICZ Dorota Elżbieta 0
25 NOWAKOWSKA Agnieszka Ewa 0
26 HISZPAŃSKA Ada Weronika 1
27 BASTECKA Justyna 0
28 TRĘBICKI Marek 1
Razem 16

 

Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI - 162 głosy
1 BIERNACKI Marek 56
2 SZMAJCHEL Bartosz Władysław 10
3 TOMCZAK Wioleta Barbara 22
4 BUJANOWICZ Stanisława Helena 7
5 KACZMAREK Patryk Tomasz 14
6 KŁODZIŃSKI Jarosław 2
7 RYBARCZYK Jarosław Wiesław 4
8 MIKOŁAJCZYK Anna 11
9 PAŁUBICKI Jacek Mariusz 2
10 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria 1
11 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka 3
12 ZAWADZKI Leszek Andrzej 1
13 BARYŁA Aneta Sylwia 6
14 KURECKI Bogdan Jan 1
15 KĄTNIK Beata Barbara 3
16 ŁUKOWSKA Anna Maria 3
17 LESZKOWSKA Karolina 4
18 PIANKOWSKA Bożena Barbara 0
19 PRZEPERSKI Michał Kazimierz 2
20 BUCIOR Piotr Stanisław 1
21 ROLBIECKI Jordan Dawid 2
22 URBAŃSKA Alicja Anna 0
23 PALUCH Krystyna Maria 0
24 DORNIAK Krystyna Stefania 0
25 BOGDANOW Edyta 2
26 GNIAZDOWSKA Elżbieta 1
27 KORBUT Dorota Małgorzata 0
28 DZIAMBOR Artur Erwin 4
Razem 162

 

Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA LEWICA - 61 głosów
1 DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa 19
2 RUTKA Marek Andrzej 5
3 ŻYNIS Jakub Mikołaj 4
4 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia 2
5 BARTOSZKIEWICZ Emanuela Bogusława 1
6 STRZELCZYK Marcin Tomasz 1
7 ZGLENICKA Magdalena Karolina 0
8 GONTAREK Piotr Paweł 0
9 BUZA Adam Henryk 1
10 KALINOWSKA Jolanta Maria 1
11 CHUDZIK Arkadiusz 2
12 ZAJĄCZKOWSKA Anna 5
13 MARCIAK Rafał Marcin 4
14 STRZAŁKOWSKA Monika Maria 0
15 KUTWA Marzena 0
16 STENCEL Beata Krystyna 1
17 LUBIEWSKI Adam Marek 1
18 CZEKAŃSKA Barbara 1
19 PRUSINOWSKA Magdalena 0
20 SZNEIDROWSKI Tomasz 0
21 ANZEL Tomasz 1
22 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata 1
23 GAJEWSKA Beata Krystyna 0
24 DAMPS Grażyna Ewa 4
25 WĘGRZYN Szymon 1
26 LAMENTOWICZ Wojciech 0
27 HASKA Karolina 4
28 IKONOWICZ Piotr Igor 2
Razem 61

 

Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 544 głosów
1 MÜLLER Piotr Józef 132
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj 3
3 ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina 66
4 HORAŁA Marcin Michał 160
5 KOŁODZIEJ Andrzej Roman 15
6 KACZYŃSKA Mirosława Anna 11
7 KARCZEWSKI Piotr Mariusz 23
8 LEYK Sylwia Ewa 33
9 BARZOWSKI Jerzy 7
10 DAMBEK Roman Witold 4
11 KLAWITER Kazimierz 15
12 KOWALSKI Michał Bartosz 23
13 DREWA Marcin Paweł 3
14 BEŁBOT Marcin 0
15 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna 1
16 BIROSZ Mariusz Krzysztof 0
17 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta 0
18 JAWORSKA Grażyna Teresa 1
19 SZARAN Jacek 4
20 STOLARCZYK Paweł 1
21 TOBOLSKA Monika 2
22 HETMAŃSKI Waldemar Zdzisław 4
23 LIS Anna 10
24 KACALAK Renata 0
25 ŁUCZYK Mariusz Wojciech 1
26 BOGDZIEL Dorota Jolanta 0
27 JANKOWSKI Aleksander Maciej 9
28 GAJDA Szymon Jan 16
Razem 544

 

Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 111 głosów
1 TYSZKA Stanisław 31
2 SZYMAŃSKI Krzysztof 13
3 NIŻNIK Konrad Michał 12
4 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł 8
5 WAŁDOCH Marcin Piotr 2
6 BUBACZ Agnieszka Ewelina 1
7 JERECZEK Mateusz Jan 2
8 BRUC Piotr Sławomir 3
9 SOBKOWIAK Angelika Melania 4
10 PEREK Lidia Maria 2
11 DYSZER Michał 14
12 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef 0
13 SZCZYPIOR Patryk Błażej 1
14 SKELNIK Piotr Tomasz 1
15 LOTKOWSKI Adam 4
16 KURECKA Iwona Dorota 2
17 GRYŃ Jarosław 0
18 KUBIAK Edyta 1
19 RUMINKIEWICZ Monika Agnieszka 0
20 ZYCHOWICZ Adam Maciej 0
21 OBERLAND Jacek Henryk 0
22 IWELSKA Małgorzata Halina 0
23 OŻGA Marian 0
24 KLEJMENT Piotr Dawid 1
25 JAMRÓZ Samanta Aldona 1
26 SAWICKA Agnieszka Beata 0
27 WOJCIECHOWSKA Anna Ewa 2
28 KLEIN Krzysztof 6
Razem 111

 

Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 272 głosy
1 NOWACKA Barbara Anna 83
2 KONWIŃSKI Zbigniew Marek 5
3 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna 9
4 BUDNIK Marek Stanisław 3
5 WAWROWSKA Danuta Krystyna 0
6 PLOCKE Kazimierz Florian 4
7 MIELEWCZYK Iwona Teresa 4
8 AZIEWICZ Tadeusz 4
9 STĘPIEŃ Bożena Grażyna 3
10 LAMCZYK Stanisław Józef 72
11 SIEMASZKO Rafał 1
12 WIERCIŃSKA Jolanta Monika 1
13 ŁUCZYCKA Krystyna 2
14 KONIARSKA Beata 2
15 SZROEDER Jaromir Jacek 0
16 HAASE Olga Maria 12
17 SKRZYPIŃSKI Longin Franciszek 0
18 WOJTUNIK Anna Monika 1
19 BLOCK Wojciech Józef 1
20 CERKOWSKA-MARKIEWICZ Adriana Teresa 0
21 FOPKE Tomasz Michał 13
22 BYSEWSKA Teresa Jadwiga 0
23 WOJTOWICZ Konrad Piotr 0
24 MATKOWSKI Błażej Mateusz 2
25 LASKOWSKA-BOBULA Sylwia Justyna 5
26 DRÓŻDŻ Zbigniew Bolesław 1
27 REK Danuta Bogumiła 40
28 CZUCHA Zdzisław Józef 4
Razem 272

 

Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW POLSKA JEST JEDNA - 99 głosy
1 KLEIN Piotr Grzegorz 25
2 KRENCEWICZ Ziemowit Wojciech 2
3 SKURAS Anna Afrodyta 3
4 ZALEWSKA Elżbieta 5
5 JANUSZEWSKI Janusz Alfred 1
6 CIEŚLUKOWSKA Wiesława Maria 19
7 WOLAŃSKA Weronika 2
8 ŁASZEWSKA Maria Teresa 4
9 STOBIERSKA-BUDZISZ Anna Agnieszka 0
10 BORYŃSKI Krzysztof Tadeusz 2
11 FLISIKOWSKA Irena Aneta 1
12 SERKOWSKI Mieczysław 12
13 KAMOLA Władysław Adam 2
14 ZABOROWSKI Mateusz Witold 8
15 WENTA Zygmunt Kazimierz 5
16 KREFTA Tomasz Franciszek 3
17 MICHALAK Jerzy 2
18 LESZCZYŃSKI Janusz Kazimierz 0
19 OLSZEWSKI Franciszek Leszek 3
Razem 99

 

Numer obwodu głosowania 3

Siedziba obwodu głosowania Szkoła Podstawowa, Borzestowo 182, 83-335 Borzestowo

Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - 7 głosów
1 KIDA Oskar Przemysław 0
2 GUZEK Łukasz Waldemar 0
3 NEUGEBAUER Paweł Andrzej 1
4 RÓŻAŃSKA Monika 1
5 ILNICKI Aleksander Marek 0
6 GRONOWSKA Edyta Maria 2
7 STAWICKI Sylwester 0
8 SZYMAŃSKA Ewa Elżbieta 0
9 RÓŻAŃSKI Rafał Marek 0
10 WYSOCKA Dominika Maria 1
11 PERKOWSKI Jakub 0
12 KOWALCZYK Bogumiła Maria 0
13 KARLIŃSKI Rafał Ryszard 0
14 BIEŃKOWSKA Patrycja 1
15 KLINKOSZ Dawid 0
16 ŻAK Dominika Maria 1
17 MIKITA Mateusz Krzysztof 0
18 WOJTKIEWICZ Aneta Maria 0
19 MARCZUK Jakub 0
20 TKACZ Sylwia 0
21 FIKUS Krystian Marcin 0
22 NOSOWSKA Karolina Ewa 0
23 PORAŻYŃSKI Krzysztof Edward 0
24 MAKSYMOWICZ Dorota Elżbieta 0
25 NOWAKOWSKA Agnieszka Ewa 0
26 HISZPAŃSKA Ada Weronika 0
27 BASTECKA Justyna 0
28 TRĘBICKI Marek 0
Razem 7

 

Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI - 71 głosów
1 BIERNACKI Marek 31
2 SZMAJCHEL Bartosz Władysław 2
3 TOMCZAK Wioleta Barbara 6
4 BUJANOWICZ Stanisława Helena 10
5 KACZMAREK Patryk Tomasz 3
6 KŁODZIŃSKI Jarosław 0
7 RYBARCZYK Jarosław Wiesław 1
8 MIKOŁAJCZYK Anna 4
9 PAŁUBICKI Jacek Mariusz 0
10 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria 0
11 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka 0
12 ZAWADZKI Leszek Andrzej 0
13 BARYŁA Aneta Sylwia 1
14 KURECKI Bogdan Jan 1
15 KĄTNIK Beata Barbara 1
16 ŁUKOWSKA Anna Maria 1
17 LESZKOWSKA Karolina 4
18 PIANKOWSKA Bożena Barbara 0
19 PRZEPERSKI Michał Kazimierz 0
20 BUCIOR Piotr Stanisław 1
21 ROLBIECKI Jordan Dawid 0
22 URBAŃSKA Alicja Anna 0
23 PALUCH Krystyna Maria 0
24 DORNIAK Krystyna Stefania 0
25 BOGDANOW Edyta 0
26 GNIAZDOWSKA Elżbieta 2
27 KORBUT Dorota Małgorzata 1
28 DZIAMBOR Artur Erwin 2
Razem 71

 

Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA LEWICA - 31 głosów
1 DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa 8
2 RUTKA Marek Andrzej 2
3 ŻYNIS Jakub Mikołaj 3
4 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia 1
5 BARTOSZKIEWICZ Emanuela Bogusława 0
6 STRZELCZYK Marcin Tomasz 1
7 ZGLENICKA Magdalena Karolina 2
8 GONTAREK Piotr Paweł 1
9 BUZA Adam Henryk 0
10 KALINOWSKA Jolanta Maria 1
11 CHUDZIK Arkadiusz 0
12 ZAJĄCZKOWSKA Anna 2
13 MARCIAK Rafał Marcin 1
14 STRZAŁKOWSKA Monika Maria 0
15 KUTWA Marzena 0
16 STENCEL Beata Krystyna 2
17 LUBIEWSKI Adam Marek 0
18 CZEKAŃSKA Barbara 1
19 PRUSINOWSKA Magdalena 0
20 SZNEIDROWSKI Tomasz 0
21 ANZEL Tomasz 1
22 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata 0
23 GAJEWSKA Beata Krystyna 0
24 DAMPS Grażyna Ewa 2
25 WĘGRZYN Szymon 0
26 LAMENTOWICZ Wojciech 0
27 HASKA Karolina 1
28 IKONOWICZ Piotr Igor 2
Razem 31

 

Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 254 głosy
1 MÜLLER Piotr Józef 80
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj 6
3 ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina 29
4 HORAŁA Marcin Michał 50
5 KOŁODZIEJ Andrzej Roman 8
6 KACZYŃSKA Mirosława Anna 11
7 KARCZEWSKI Piotr Mariusz 4
8 LEYK Sylwia Ewa 13
9 BARZOWSKI Jerzy 3
10 DAMBEK Roman Witold 9
11 KLAWITER Kazimierz 11
12 KOWALSKI Michał Bartosz 9
13 DREWA Marcin Paweł 4
14 BEŁBOT Marcin 3
15 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna 0
16 BIROSZ Mariusz Krzysztof 2
17 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta 0
18 JAWORSKA Grażyna Teresa 1
19 SZARAN Jacek 3
20 STOLARCZYK Paweł 0
21 TOBOLSKA Monika 0
22 HETMAŃSKI Waldemar Zdzisław 3
23 LIS Anna 2
24 KACALAK Renata 0
25 ŁUCZYK Mariusz Wojciech 0
26 BOGDZIEL Dorota Jolanta 0
27 JANKOWSKI Aleksander Maciej 0
28 GAJDA Szymon Jan 3
Razem 254

 

Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 40 głosów
1 TYSZKA Stanisław 18
2 SZYMAŃSKI Krzysztof 5
3 NIŻNIK Konrad Michał 3
4 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł 3
5 WAŁDOCH Marcin Piotr 0
6 BUBACZ Agnieszka Ewelina 1
7 JERECZEK Mateusz Jan 2
8 BRUC Piotr Sławomir 1
9 SOBKOWIAK Angelika Melania 0
10 PEREK Lidia Maria 0
11 DYSZER Michał 3
12 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef 0
13 SZCZYPIOR Patryk Błażej 0
14 SKELNIK Piotr Tomasz 0
15 LOTKOWSKI Adam 0
16 KURECKA Iwona Dorota 1
17 GRYŃ Jarosław 0
18 KUBIAK Edyta 0
19 RUMINKIEWICZ Monika Agnieszka 0
20 ZYCHOWICZ Adam Maciej 0
21 OBERLAND Jacek Henryk 0
22 IWELSKA Małgorzata Halina 0
23 OŻGA Marian 0
24 KLEJMENT Piotr Dawid 0
25 JAMRÓZ Samanta Aldona 0
26 SAWICKA Agnieszka Beata 3
27 WOJCIECHOWSKA Anna Ewa 0
28 KLEIN Krzysztof 0
Razem 40

 

Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 84 głosy
1 NOWACKA Barbara Anna 28
2 KONWIŃSKI Zbigniew Marek 2
3 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna 3
4 BUDNIK Marek Stanisław 0
5 WAWROWSKA Danuta Krystyna 1
6 PLOCKE Kazimierz Florian 1
7 MIELEWCZYK Iwona Teresa 1
8 AZIEWICZ Tadeusz 0
9 STĘPIEŃ Bożena Grażyna 0
10 LAMCZYK Stanisław Józef 21
11 SIEMASZKO Rafał 1
12 WIERCIŃSKA Jolanta Monika 1
13 ŁUCZYCKA Krystyna 1
14 KONIARSKA Beata 2
15 SZROEDER Jaromir Jacek 1
16 HAASE Olga Maria 1
17 SKRZYPIŃSKI Longin Franciszek 0
18 WOJTUNIK Anna Monika 0
19 BLOCK Wojciech Józef 0
20 CERKOWSKA-MARKIEWICZ Adriana Teresa 0
21 FOPKE Tomasz Michał 5
22 BYSEWSKA Teresa Jadwiga 0
23 WOJTOWICZ Konrad Piotr 0
24 MATKOWSKI Błażej Mateusz 0
25 LASKOWSKA-BOBULA Sylwia Justyna 0
26 DRÓŻDŻ Zbigniew Bolesław 0
27 REK Danuta Bogumiła 11
28 CZUCHA Zdzisław Józef 4
Razem 84

 

Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW POLSKA JEST JEDNA - 24 głosy
1 KLEIN Piotr Grzegorz 17
2 KRENCEWICZ Ziemowit Wojciech 0
3 SKURAS Anna Afrodyta 0
4 ZALEWSKA Elżbieta 0
5 JANUSZEWSKI Janusz Alfred 0
6 CIEŚLUKOWSKA Wiesława Maria 1
7 WOLAŃSKA Weronika 0
8 ŁASZEWSKA Maria Teresa 0
9 STOBIERSKA-BUDZISZ Anna Agnieszka 0
10 BORYŃSKI Krzysztof Tadeusz 0
11 FLISIKOWSKA Irena Aneta 2
12 SERKOWSKI Mieczysław 0
13 KAMOLA Władysław Adam 0
14 ZABOROWSKI Mateusz Witold 1
15 WENTA Zygmunt Kazimierz 1
16 KREFTA Tomasz Franciszek 1
17 MICHALAK Jerzy 0
18 LESZCZYŃSKI Janusz Kazimierz 1
19 OLSZEWSKI Franciszek Leszek 0
Razem 24

 

Numer obwodu głosowania 4

Siedziba obwodu głosowania Centrum Integracji Społecznej, ul. Kartuska 25, 83-333 Garcz

Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - 8 głosów
1 KIDA Oskar Przemysław 2
2 GUZEK Łukasz Waldemar 2
3 NEUGEBAUER Paweł Andrzej 0
4 RÓŻAŃSKA Monika 1
5 ILNICKI Aleksander Marek 0
6 GRONOWSKA Edyta Maria 0
7 STAWICKI Sylwester 0
8 SZYMAŃSKA Ewa Elżbieta 0
9 RÓŻAŃSKI Rafał Marek 0
10 WYSOCKA Dominika Maria 1
11 PERKOWSKI Jakub 0
12 KOWALCZYK Bogumiła Maria 0
13 KARLIŃSKI Rafał Ryszard 0
14 BIEŃKOWSKA Patrycja 1
15 KLINKOSZ Dawid 1
16 ŻAK Dominika Maria 0
17 MIKITA Mateusz Krzysztof 0
18 WOJTKIEWICZ Aneta Maria 0
19 MARCZUK Jakub 0
20 TKACZ Sylwia 0
21 FIKUS Krystian Marcin 0
22 NOSOWSKA Karolina Ewa 0
23 PORAŻYŃSKI Krzysztof Edward 0
24 MAKSYMOWICZ Dorota Elżbieta 0
25 NOWAKOWSKA Agnieszka Ewa 0
26 HISZPAŃSKA Ada Weronika 0
27 BASTECKA Justyna 0
28 TRĘBICKI Marek 0
Razem 8

 

Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI - 91 głosów
1 BIERNACKI Marek 34
2 SZMAJCHEL Bartosz Władysław 6
3 TOMCZAK Wioleta Barbara 13
4 BUJANOWICZ Stanisława Helena 3
5 KACZMAREK Patryk Tomasz 5
6 KŁODZIŃSKI Jarosław 1
7 RYBARCZYK Jarosław Wiesław 0
8 MIKOŁAJCZYK Anna 8
9 PAŁUBICKI Jacek Mariusz 0
10 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria 2
11 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka 0
12 ZAWADZKI Leszek Andrzej 1
13 BARYŁA Aneta Sylwia 2
14 KURECKI Bogdan Jan 2
15 KĄTNIK Beata Barbara 0
16 ŁUKOWSKA Anna Maria 0
17 LESZKOWSKA Karolina 3
18 PIANKOWSKA Bożena Barbara 0
19 PRZEPERSKI Michał Kazimierz 0
20 BUCIOR Piotr Stanisław 1
21 ROLBIECKI Jordan Dawid 0
22 URBAŃSKA Alicja Anna 0
23 PALUCH Krystyna Maria 0
24 DORNIAK Krystyna Stefania 1
25 BOGDANOW Edyta 1
26 GNIAZDOWSKA Elżbieta 3
27 KORBUT Dorota Małgorzata 0
28 DZIAMBOR Artur Erwin 5
Razem 91

 

Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA LEWICA - 33 głosy
1 DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa 12
2 RUTKA Marek Andrzej 1
3 ŻYNIS Jakub Mikołaj 2
4 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia 0
5 BARTOSZKIEWICZ Emanuela Bogusława 0
6 STRZELCZYK Marcin Tomasz 0
7 ZGLENICKA Magdalena Karolina 1
8 GONTAREK Piotr Paweł 0
9 BUZA Adam Henryk 0
10 KALINOWSKA Jolanta Maria 1
11 CHUDZIK Arkadiusz 0
12 ZAJĄCZKOWSKA Anna 2
13 MARCIAK Rafał Marcin 2
14 STRZAŁKOWSKA Monika Maria 1
15 KUTWA Marzena 1
16 STENCEL Beata Krystyna 1
17 LUBIEWSKI Adam Marek 0
18 CZEKAŃSKA Barbara 0
19 PRUSINOWSKA Magdalena 0
20 SZNEIDROWSKI Tomasz 0
21 ANZEL Tomasz 0
22 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata 1
23 GAJEWSKA Beata Krystyna 0
24 DAMPS Grażyna Ewa 4
25 WĘGRZYN Szymon 1
26 LAMENTOWICZ Wojciech 0
27 HASKA Karolina 1
28 IKONOWICZ Piotr Igor 2
Razem 33

 

Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 228 głosów
1 MÜLLER Piotr Józef 67
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj 2
3 ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina 23
4 HORAŁA Marcin Michał 73
5 KOŁODZIEJ Andrzej Roman 9
6 KACZYŃSKA Mirosława Anna 3
7 KARCZEWSKI Piotr Mariusz 11
8 LEYK Sylwia Ewa 9
9 BARZOWSKI Jerzy 0
10 DAMBEK Roman Witold 0
11 KLAWITER Kazimierz 9
12 KOWALSKI Michał Bartosz 7
13 DREWA Marcin Paweł 1
14 BEŁBOT Marcin 0
15 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna 1
16 BIROSZ Mariusz Krzysztof 1
17 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta 0
18 JAWORSKA Grażyna Teresa 0
19 SZARAN Jacek 1
20 STOLARCZYK Paweł 0
21 TOBOLSKA Monika 1
22 HETMAŃSKI Waldemar Zdzisław 0
23 LIS Anna 1
24 KACALAK Renata 0
25 ŁUCZYK Mariusz Wojciech 0
26 BOGDZIEL Dorota Jolanta 0
27 JANKOWSKI Aleksander Maciej 7
28 GAJDA Szymon Jan 2
Razem 228

 

Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 62 głosy
1 TYSZKA Stanisław 14
2 SZYMAŃSKI Krzysztof 12
3 NIŻNIK Konrad Michał 2
4 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł 10
5 WAŁDOCH Marcin Piotr 2
6 BUBACZ Agnieszka Ewelina 1
7 JERECZEK Mateusz Jan 2
8 BRUC Piotr Sławomir 1
9 SOBKOWIAK Angelika Melania 1
10 PEREK Lidia Maria 3
11 DYSZER Michał 7
12 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef 0
13 SZCZYPIOR Patryk Błażej 0
14 SKELNIK Piotr Tomasz 0
15 LOTKOWSKI Adam 3
16 KURECKA Iwona Dorota 0
17 GRYŃ Jarosław 0
18 KUBIAK Edyta 2
19 RUMINKIEWICZ Monika Agnieszka 0
20 ZYCHOWICZ Adam Maciej 0
21 OBERLAND Jacek Henryk 0
22 IWELSKA Małgorzata Halina 0
23 OŻGA Marian 0
24 KLEJMENT Piotr Dawid 0
25 JAMRÓZ Samanta Aldona 0
26 SAWICKA Agnieszka Beata 0
27 WOJCIECHOWSKA Anna Ewa 1
28 KLEIN Krzysztof 1
Razem 62

 

Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 163 głosy
1 NOWACKA Barbara Anna 39
2 KONWIŃSKI Zbigniew Marek 2
3 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna 5
4 BUDNIK Marek Stanisław 3
5 WAWROWSKA Danuta Krystyna 0
6 PLOCKE Kazimierz Florian 0
7 MIELEWCZYK Iwona Teresa 0
8 AZIEWICZ Tadeusz 3
9 STĘPIEŃ Bożena Grażyna 1
10 LAMCZYK Stanisław Józef 62
11 SIEMASZKO Rafał 4
12 WIERCIŃSKA Jolanta Monika 2
13 ŁUCZYCKA Krystyna 0
14 KONIARSKA Beata 2
15 SZROEDER Jaromir Jacek 1
16 HAASE Olga Maria 2
17 SKRZYPIŃSKI Longin Franciszek 0
18 WOJTUNIK Anna Monika 1
19 BLOCK Wojciech Józef 0
20 CERKOWSKA-MARKIEWICZ Adriana Teresa 0
21 FOPKE Tomasz Michał 4
22 BYSEWSKA Teresa Jadwiga 0
23 WOJTOWICZ Konrad Piotr 0
24 MATKOWSKI Błażej Mateusz 3
25 LASKOWSKA-BOBULA Sylwia Justyna 3
26 DRÓŻDŻ Zbigniew Bolesław 1
27 REK Danuta Bogumiła 25
28 CZUCHA Zdzisław Józef 0
Razem 163

 

Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW POLSKA JEST JEDNA - 33 głosy
1 KLEIN Piotr Grzegorz 9
2 KRENCEWICZ Ziemowit Wojciech 1
3 SKURAS Anna Afrodyta 0
4 ZALEWSKA Elżbieta 1
5 JANUSZEWSKI Janusz Alfred 1
6 CIEŚLUKOWSKA Wiesława Maria 6
7 WOLAŃSKA Weronika 1
8 ŁASZEWSKA Maria Teresa 1
9 STOBIERSKA-BUDZISZ Anna Agnieszka 1
10 BORYŃSKI Krzysztof Tadeusz 0
11 FLISIKOWSKA Irena Aneta 2
12 SERKOWSKI Mieczysław 4
13 KAMOLA Władysław Adam 0
14 ZABOROWSKI Mateusz Witold 2
15 WENTA Zygmunt Kazimierz 1
16 KREFTA Tomasz Franciszek 0
17 MICHALAK Jerzy 1
18 LESZCZYŃSKI Janusz Kazimierz 0
19 OLSZEWSKI Franciszek Leszek 2
Razem 33

 

Numer obwodu głosowania 5

Siedziba obwodu głosowania Szkoła Podstawowa, Kożyczkowo 80

Lista nr 1
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - 1 głos
1 KIDA Oskar Przemysław 0
2 GUZEK Łukasz Waldemar 1
3 NEUGEBAUER Paweł Andrzej 0
4 RÓŻAŃSKA Monika 0
5 ILNICKI Aleksander Marek 0
6 GRONOWSKA Edyta Maria 0
7 STAWICKI Sylwester 0
8 SZYMAŃSKA Ewa Elżbieta 0
9 RÓŻAŃSKI Rafał Marek 0
10 WYSOCKA Dominika Maria 0
11 PERKOWSKI Jakub 0
12 KOWALCZYK Bogumiła Maria 0
13 KARLIŃSKI Rafał Ryszard 0
14 BIEŃKOWSKA Patrycja 0
15 KLINKOSZ Dawid 0
16 ŻAK Dominika Maria 0
17 MIKITA Mateusz Krzysztof 0
18 WOJTKIEWICZ Aneta Maria 0
19 MARCZUK Jakub 0
20 TKACZ Sylwia 0
21 FIKUS Krystian Marcin 0
22 NOSOWSKA Karolina Ewa 0
23 PORAŻYŃSKI Krzysztof Edward 0
24 MAKSYMOWICZ Dorota Elżbieta 0
25 NOWAKOWSKA Agnieszka Ewa 0
26 HISZPAŃSKA Ada Weronika 0
27 BASTECKA Justyna 0
28 TRĘBICKI Marek 0
Razem 1

 

Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI - 62 głosy
1 BIERNACKI Marek 18
2 SZMAJCHEL Bartosz Władysław 4
3 TOMCZAK Wioleta Barbara 7
4 BUJANOWICZ Stanisława Helena 1
5 KACZMAREK Patryk Tomasz 4
6 KŁODZIŃSKI Jarosław 1
7 RYBARCZYK Jarosław Wiesław 1
8 MIKOŁAJCZYK Anna 2
9 PAŁUBICKI Jacek Mariusz 0
10 SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria 5
11 ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka 0
12 ZAWADZKI Leszek Andrzej 2
13 BARYŁA Aneta Sylwia 2
14 KURECKI Bogdan Jan 1
15 KĄTNIK Beata Barbara 0
16 ŁUKOWSKA Anna Maria 1
17 LESZKOWSKA Karolina 2
18 PIANKOWSKA Bożena Barbara 1
19 PRZEPERSKI Michał Kazimierz 3
20 BUCIOR Piotr Stanisław 1
21 ROLBIECKI Jordan Dawid 0
22 URBAŃSKA Alicja Anna 3
23 PALUCH Krystyna Maria 1
24 DORNIAK Krystyna Stefania 0
25 BOGDANOW Edyta 0
26 GNIAZDOWSKA Elżbieta 1
27 KORBUT Dorota Małgorzata 0
28 DZIAMBOR Artur Erwin 1
Razem 62

 

Lista nr 3
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA LEWICA - 5 głosów
1 DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa 0
2 RUTKA Marek Andrzej 0
3 ŻYNIS Jakub Mikołaj 0
4 SZUBIŃSKA Bożena Leokadia 1
5 BARTOSZKIEWICZ Emanuela Bogusława 0
6 STRZELCZYK Marcin Tomasz 0
7 ZGLENICKA Magdalena Karolina 0
8 GONTAREK Piotr Paweł 0
9 BUZA Adam Henryk 0
10 KALINOWSKA Jolanta Maria 0
11 CHUDZIK Arkadiusz 0
12 ZAJĄCZKOWSKA Anna 0
13 MARCIAK Rafał Marcin 1
14 STRZAŁKOWSKA Monika Maria 0
15 KUTWA Marzena 0
16 STENCEL Beata Krystyna 1
17 LUBIEWSKI Adam Marek 0
18 CZEKAŃSKA Barbara 0
19 PRUSINOWSKA Magdalena 0
20 SZNEIDROWSKI Tomasz 1
21 ANZEL Tomasz 0
22 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata 1
23 GAJEWSKA Beata Krystyna 0
24 DAMPS Grażyna Ewa 0
25 WĘGRZYN Szymon 0
26 LAMENTOWICZ Wojciech 0
27 HASKA Karolina 0
28 IKONOWICZ Piotr Igor 0
Razem 5

 

Lista nr 4
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 107 głosów
1 MÜLLER Piotr Józef 32
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj 0
3 ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina 14
4 HORAŁA Marcin Michał 30
5 KOŁODZIEJ Andrzej Roman 3
6 KACZYŃSKA Mirosława Anna 4
7 KARCZEWSKI Piotr Mariusz 8
8 LEYK Sylwia Ewa 5
9 BARZOWSKI Jerzy 3
10 DAMBEK Roman Witold 0
11 KLAWITER Kazimierz 4
12 KOWALSKI Michał Bartosz 1
13 DREWA Marcin Paweł 1
14 BEŁBOT Marcin 0
15 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna 0
16 BIROSZ Mariusz Krzysztof 0
17 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta 1
18 JAWORSKA Grażyna Teresa 0
19 SZARAN Jacek 1
20 STOLARCZYK Paweł 0
21 TOBOLSKA Monika 0
22 HETMAŃSKI Waldemar Zdzisław 0
23 LIS Anna 0
24 KACALAK Renata 0
25 ŁUCZYK Mariusz Wojciech 0
26 BOGDZIEL Dorota Jolanta 0
27 JANKOWSKI Aleksander Maciej 0
28 GAJDA Szymon Jan 0
Razem 107

 

Lista nr 5
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 25 głosów
1 TYSZKA Stanisław 8
2 SZYMAŃSKI Krzysztof 2
3 NIŻNIK Konrad Michał 2
4 WASIAKOWSKI Wojciech Paweł 1
5 WAŁDOCH Marcin Piotr 0
6 BUBACZ Agnieszka Ewelina 0
7 JERECZEK Mateusz Jan 0
8 BRUC Piotr Sławomir 1
9 SOBKOWIAK Angelika Melania 1
10 PEREK Lidia Maria 0
11 DYSZER Michał 3
12 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef 0
13 SZCZYPIOR Patryk Błażej 1
14 SKELNIK Piotr Tomasz 0
15 LOTKOWSKI Adam 1
16 KURECKA Iwona Dorota 2
17 GRYŃ Jarosław 0
18 KUBIAK Edyta 2
19 RUMINKIEWICZ Monika Agnieszka 0
20 ZYCHOWICZ Adam Maciej 0
21 OBERLAND Jacek Henryk 0
22 IWELSKA Małgorzata Halina 0
23 OŻGA Marian 0
24 KLEJMENT Piotr Dawid 0
25 JAMRÓZ Samanta Aldona 0
26 SAWICKA Agnieszka Beata 1
27 WOJCIECHOWSKA Anna Ewa 0
28 KLEIN Krzysztof 0
Razem 25

 

Lista nr 6
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 42 głosy
1 NOWACKA Barbara Anna 9
2 KONWIŃSKI Zbigniew Marek 0
3 KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna 2
4 BUDNIK Marek Stanisław 0
5 WAWROWSKA Danuta Krystyna 0
6 PLOCKE Kazimierz Florian 1
7 MIELEWCZYK Iwona Teresa 5
8 AZIEWICZ Tadeusz 0
9 STĘPIEŃ Bożena Grażyna 0
10 LAMCZYK Stanisław Józef 11
11 SIEMASZKO Rafał 0
12 WIERCIŃSKA Jolanta Monika 0
13 ŁUCZYCKA Krystyna 2
14 KONIARSKA Beata 0
15 SZROEDER Jaromir Jacek 1
16 HAASE Olga Maria 4
17 SKRZYPIŃSKI Longin Franciszek 1
18 WOJTUNIK Anna Monika 0
19 BLOCK Wojciech Józef 0
20 CERKOWSKA-MARKIEWICZ Adriana Teresa 0
21 FOPKE Tomasz Michał 0
22 BYSEWSKA Teresa Jadwiga 0
23 WOJTOWICZ Konrad Piotr 0
24 MATKOWSKI Błażej Mateusz 0
25 LASKOWSKA-BOBULA Sylwia Justyna 0
26 DRÓŻDŻ Zbigniew Bolesław 0
27 REK Danuta Bogumiła 6
28 CZUCHA Zdzisław Józef 0
Razem 42

 

Lista nr 7
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW POLSKA JEST JEDNA - 7 głosów
1 KLEIN Piotr Grzegorz 6
2 KRENCEWICZ Ziemowit Wojciech 0
3 SKURAS Anna Afrodyta 0
4 ZALEWSKA Elżbieta 0
5 JANUSZEWSKI Janusz Alfred 0
6 CIEŚLUKOWSKA Wiesława Maria 0
7 WOLAŃSKA Weronika 0
8 ŁASZEWSKA Maria Teresa 1
9 STOBIERSKA-BUDZISZ Anna Agnieszka 0
10 BORYŃSKI Krzysztof Tadeusz 0
11 FLISIKOWSKA Irena Aneta 0
12 SERKOWSKI Mieczysław 0
13 KAMOLA Władysław Adam 0
14 ZABOROWSKI Mateusz Witold 0
15 WENTA Zygmunt Kazimierz 0
16 KREFTA Tomasz Franciszek 0
17 MICHALAK Jerzy 0
18 LESZCZYŃSKI Janusz Kazimierz 0
19 OLSZEWSKI Franciszek Leszek 0
Razem 7

Czytany 1332 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 październik 2023 11:21
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Agro-Dorota
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl