Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:bezgrzeszność | bezgrzésznota (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

AGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJA

Zobacz wszystkie ogłoszenia od patryk
AGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJAAGROTURYSTYKA TABUN,KLUB JEŹDZIECKI, RESTAURACJA

Miejscowość: GDAŃSK
Adres: UL. KONNA 29 80-174 GDAŃSK
Strona WWW: www.tabun.kuznia.net/
Wyposażenie/atrakcje:
Parking
Ogród
WC
Ognisko/Grill
Zwierzęta

Opis

TABUN to zaczarowane miejsce w którym czas się zatrzymał, gdzie pomimo bliskości Gdańska można delektować się pięknem natury nie rezygnując z trójmiejskich atrakcji turystyczno-kulturalnych.

Idealne miejsce dla odwiedzających Gdańsk. Ośrodek położony jest malowniczo w lesie na terenie Otomińskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego.



Bliskość Gdańska (7 km. od centrum, 1 km od Obwodnicy Trójmiejskiej,10 min do lotniska) sprawia, że pobyt tutaj może być potraktowany jako baza do zwiedzania Trójmiasta i okolic, nadmorskich plaż i Kaszub.

Kontakt

Telefon: 58 303 97 10
E-mail: tabun@kuznia.net

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl