Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:być | bëc (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Stadnina koni "ADMIRAŁ"

Cena od: 1,00 zł
nopic

Liczba pokoi/miejsc: 7
Miejscowość: Chmielno
Adres: ul. Zatokowa 4

Opis

Zapraszamy do naszej stadniny, położonej na płaskowyżu, ok. 4km od centrum Chmielna. Nasz obiekt jest położony na skraju lasu, w ostatnich latach został gruntownie zmodernizowany i przebudowany. Jeżeli szukacie Państwo miejsca w odosobnieniu, z dala od hałasu, cywilizacji i zgiełku to wybór naszej stadniny okaże się idealny. Stąd do brzegu Jeziora Raduńskiego Dolnego jest tylko 500m.

Dysponujemy samodzielnym domem 5-7-osobowym wyposażonym w ogrzewanie, stojącym na skraju naszego gospodarstwa. W domu jest luksusowo wyposażony salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka. W jednej z sypialni jest ogromne łóżko małżeńskie, w drugiej - piętrowe łóżko dla max. 3 osób. W salonie jest też rozkładana sofa ze spaniem dla dwóch osób. Mamy tutaj TV, lodówkę, kuchenkę gazową, komplet naczyń i garnków. Pierwszeństwo wynajmu mają osoby/grupy/rodziny uprawiające jazdy konne w naszej stadninie.

W pobliżu domu jest duża zabudowana z trzech stron stołówka w stylu myśliwskim. Obok niej ruszt do pieczenia, ogromna piaskownica dla dzieci, mały quad dla dzieci. Starszym dzieciom udostępniamy rower górski. Jest też trampolina, boisko do siatkówki i badmintona, huśtawka i piłkarzyki. Obok, w rogu działku znajduje się zarybiony mały staw. Połów ryb w cenie pobytu. Mamy też hodowlę czarnych dzików oraz 11 psów.

Zapraszamy na jazdy konne pod okiem instruktora. Maneż, lonża i jazdy w teren. 2 z naszych 6 koni skaczą przez przeszkody i biorą udział w zawodach. W razie niepogody dysponujemy zadaszoną halą o wymiarach 25x40m do dyspozycji ćwiczących jeździectwo.

Wynajmujemy również bryczkę do ślubu w atrakcyjnej cenie. Szczegóły uzgadniamy telefonicznie.

Kontakt

Osoba do kontaktu: Stadnina koni "ADMIRAŁ"
Telefon: 58-684-21-77 600-254-095
E-mail: biuro@maxmedia.pl

Skocz do:

Polecamy

Hotel Kiston
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl