Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:finansowo | finansowò, pieniãżno (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Pokoje gościnne Ludwika Drewa

Cena od: 1,00 zł
Pokoje gościnne Ludwika DrewaPokoje gościnne Ludwika DrewaPokoje gościnne Ludwika DrewaPokoje gościnne Ludwika DrewaPokoje gościnne Ludwika Drewa

Liczba pokoi/miejsc: 9
Miejscowość: Chmielno
Adres: Grzędzickiego 9
Strona WWW: noclegi-kaszuby.com
Wyposażenie/atrakcje:
Telefon
Parking
Ogród
WC
Posiłki
Ognisko/Grill

Opis

Chmielno to malowniczo położona miejscowość otoczona jeziorami. Jest więc możliwość korzystania z kąpieli i sprzętu wodnego. W Chmielnie znajduje się Muzeum Ceramiki Neclów, Gminny Ośrodek Kultury, który organizuje wiele imprez kulturalno-rozrywkowych. Dom jednorodzinny wyposażony jest w łazienki. Możliwość korzystania z ogrodu, kominka i grilla. Dom znajduje się w odległości 250 m od centrum Chmielna. Najbliżej położone Jezioro Kłodno znajduje się 150 m od domu a las około 2 km. Istnieje możliwość przygotowywania własnych posiłków w osobnej kuchni. W ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci oraz zjeżdżalnia. W kwestii zwierząt domowych przywiezionych przez turystów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Dom oferuje 9 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych. Dwa pokoje 2-os. mają własne łazienki. Pozostałe dwa mają wspólną łazienkę, najlepiej dla 5-osobowej rodziny. W kwestii cen prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy pod adresem: lucynadrewa@wp.pl.

Gwarantujemy świetny wypoczynek dla całych rodzin w miłej atmosferze. Dom jest oddalony od zgiełku wczasowych miejscowości, co sprawia, że można się tu czuć bezpiecznie i naprawdę odetchnąć.

Gmina Chmielno usytuowana w środkowej części województwa pomorskiego jest najmniejszą gminą powiatu kartuskiego. Podstawowym jej atutem są przepiękne, malownicze krajobrazy. Niemalże cały obszar gminy znajduje się w granicach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, a więc jest to teren prawnie chroniony. Chmielno uznano za najbardziej atrakcyjną miejscowość turystyczną do 4 tys. mieszkańców i nazwano "Perełką Pomorza". Wszystkie te atrakcje stwarzają możliwości rodzinnego wypoczynku nie tylko latem, zaś ciekawe położenie wśród wielu jezior i lasów sprawia, że pobyt w tej gminie pozostaje w pamięci na długie lata.

Kontakt

Osoba do kontaktu: Ludwika Drewa
Telefon: 58-684-22-42 504-402-703
E-mail: lucynadrewa@wp.pl

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl