Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:amator | amatór (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Mieszkanie wakacyjne - Franciszek Karczewski

Cena od: 500,00 zł
Mieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek KarczewskiMieszkanie wakacyjne - Franciszek Karczewski

Liczba pokoi/miejsc: 4
Miejscowość: Chmielno
Adres: ul. Garncarska 10
Strona WWW: http://www.dompodkasztanem.pl/
Wyposażenie/atrakcje:
Telefon
Parking
Ogród
WC
Ognisko/Grill
Zwierzęta

Opis

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne zaprasza serdecznie wszystkich Gości, którzy są spragnieni odpoczynku z dala od miast oraz którzy marzą o spędzeniu wakacji w ciszy i spokoju na łonie natury. Do dyspozycji Gości oddajemy dwa komfortowe pokoje 2-osobowe ze wspólną kuchnią i łazienką. W każdym pokoju jest TV.
Na zewnątrz Goście mogą łowić ryby w okolicznym stawie, korzystać z boiska do siatkówki, a dzieci mogą pobawić się na placu zabaw. Wczasowicze mogą skorzystać z wielu okolicznych atrakcji bądź pozwiedzać okoliczne zabytki. Z naszej strony gwarantujemy gościnność, konkurencyjne ceny oraz miłą obsługę. Wierzymy, że pobyt w naszym Gospodarstwie będzie dla Państwa wspaniałym przeżyciem i, że zechcecie Państwo odwiedzić nas powtórnie w przyszłości.
Zapraszamy.

Kontakt

Osoba do kontaktu: Franciszek Karczewski
Telefon: 696 039 678
E-mail: biuro@dompodkasztanem.pl

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl