Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:łzowy | łzowi (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Galeria Pępowo

Cena od: 130,00 zł
Galeria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria PępowoGaleria Pępowo

Liczba pokoi/miejsc: 30
Miejscowość: Pępowo/Żukowo
Adres: Armii Krajowej 50
Strona WWW: vwmuseum.pl/pl
Wyposażenie/atrakcje:
Internet
Telefon
Parking
Ogród
WC
Posiłki
Ognisko/Grill
Zwierzęta

Opis

Dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę noclegu dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Doba hotelowa rozpoczyna się od 14:00 do 12:00 dnia następnego.
W ofercie podstawowej do Państwa dyspozycji posiadamy 35 miejsc w 15 komfortowo i wygodnie urządzonych pokojach jedno, dwu i czteroosobowych (rodzinnych).
Pokoje Galerii Pępowo wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, tv oraz internet. W niektórych pokojach jest możliwość tzw. „dostawki”. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie (szwedzki stół), a na życzenie serwujemy naszym gościom obiadokolację.
Dodatkową opcją dla tych, którzy chcieliby skorzystać z „nietypowej” formy noclegu są przyczepy campingowe – wyposażone w kuchnię i łazienkę z możliwością korzystania z sanitariatów w Galerii.
Nie zapomnieliśmy także o „właścicielach” samochodów campingowych i o tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnej atmosfery bez… namiotu. Specjalnie dla Was jest tu miejsce na około 20 namiotów lub do 8 samochodów campingowych pod najbardziej gwieździstym niebem na Pomorzu :)

Kontakt

Osoba do kontaktu: Recepcja
Telefon: 48 604 704 050
E-mail: info@vwmuzeum.pl

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl