Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

wtorek, 17 maj 2016 00:00

4 laury zdobyli na XV Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Czersku uczestnicy grupy wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
4 laury zdobyli na XV Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Czersku uczestnicy grupy wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie 4 laury zdobyli na XV Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Czersku uczestnicy grupy wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie

Pierwsze sukcesy grupy wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie!!! Jeszcze nie minął rok odkąd działa sekcja wokalna naszego Domu Kultury, a już uczniowie pani mgr Joanny Bielińskiej mają swoje pierwsze sukcesy wyśpiewane w poniedziałek na ogólnopolskim Konkursie "Piosenki Jacka Cygana".

A konkurencja była niemała... Do Konkursu zgłosiło się 125 młodych wokalistów z przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych z całej Polski. Zuzanna Paluch zajęła II miejsce, a Krystian Krauza wyróżnienie. Gratulujemy!

W Kategorii Otwartej:

 

I miejsce – ROZALIA KAWKA – ZSS NR 5 Sopot

 

W I Kategorii Wiekowej:

 

I miejsce – KINGA RASH – SP NR 2 Kartuzy

II miejsce – JULIA KALKOWSKA – ZKIW Pelplin

III miejsce – DOMINIKA KONIK – ZS NR 2 Reda

III miejsce – AGATA BRANDENBURGER – MDK Piła

Wyróżnienie: KRYSTIAN KARUZA – GOKSIR Chmielno

Wyróżnienie: ADAM KORDOWSKI –  SP NR 14 Gdańsk

Wyróżnienie: ADRIANNA KORDOWSKA – Pałac Młodzieży Gdańsk

Wyróżnienie: MACIEJ ANTOŃCZAK – Kuźnia Talentów Gdynia

 

II Kategorii Wiekowej:

 

I miejsce – MAŁGORZATA MOCARSKA – Banino

II miejsce – JULIA KAMIŃSKA – Chojnice

II miejsce – HANNA PAPA – Goleniowski Dom Kultury

III miejsce – APOLONIA SZUKAŁA – Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia

III miejsce – NICOLA WALASZKOWSKA – Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia

Wyróżnienie: JULIAN JAKUB PRUS – Gimnazjum Nr 16 Bydgoszcz

Wyróżnienie: KLAUDIA WIRKUS – Bytowskie Centrum Kultury

Wyróżnienie: ADAM JANUKOWICZ – SP IM. ŚW. Jana De La Salle Gdańsk

Wyróżnienie: SANDRA STRZELEWICZ – Gimnazjum Nr 9  Bydgoszcz

Wyróżnienie: IZABELA KURAŚ – ZS Nr 2 Reda

 

W III Kategorii Wiekowej:

 

I miejsce – NATALIA CAPELIK – MUIANGA – Gdańsk

II miejsce – ZUZANNA PALUCH – GOK Chmielno

III miejsce – BARTOSZ DOPKE – Wejherowo

III miejsce – ADRIANNA CZURYŃSKA – Rumia

Wyróżnienie: JOANNA GRZYWIŃSKA – PZPOW Wejherowo

Wyróżnienie: KORNELIA KOSMACZ – MDK Stargard

Wyróżnienie: JULIA MAŁECKA – Goleniowski Dom Kultury

Nagroda Specjalna: ALAN WITTBRODT – IX LO Gdynia

W Kategorii Otwartej:

I miejsce – ROZALIA KAWKA – ZSS NR 5 Sopot

W I Kategorii Wiekowej:

I miejsce – KINGA RASH – SP NR 2 Kartuzy
II miejsce – JULIA KALKOWSKA – ZKIW Pelplin
III miejsce – DOMINIKA KONIK – ZS NR 2 Reda
III miejsce – AGATA BRANDENBURGER – MDK Piła
Wyróżnienie: KRYSTIAN KARUZA – GOKSIR Chmielno
Wyróżnienie: ADAM KORDOWSKI –  SP NR 14 Gdańsk
Wyróżnienie: ADRIANNA KORDOWSKA – Pałac Młodzieży Gdańsk
Wyróżnienie: MACIEJ ANTOŃCZAK – Kuźnia Talentów Gdynia

II Kategorii Wiekowej:

I miejsce – MAŁGORZATA MOCARSKA – Banino
II miejsce – JULIA KAMIŃSKA – Chojnice
II miejsce – HANNA PAPA – Goleniowski Dom Kultury
III miejsce – APOLONIA SZUKAŁA – Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia
III miejsce – NICOLA WALASZKOWSKA – Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia
Wyróżnienie: JULIAN JAKUB PRUS – Gimnazjum Nr 16 Bydgoszcz
Wyróżnienie: KLAUDIA WIRKUS – Bytowskie Centrum Kultury
Wyróżnienie: ADAM JANUKOWICZ – SP IM. ŚW. Jana De La Salle Gdańsk
Wyróżnienie: SANDRA STRZELEWICZ – Gimnazjum Nr 9  Bydgoszcz
Wyróżnienie: IZABELA KURAŚ – ZS Nr 2 Reda

W III Kategorii Wiekowej:

miejsce – NATALIA CAPELIK – MUIANGA – Gdańsk
II miejsce – ZUZANNA PALUCH – GOK Chmielno
III miejsce – BARTOSZ DOPKE – Wejherowo
III miejsce – ADRIANNA CZURYŃSKA – Rumia
Wyróżnienie: JOANNA GRZYWIŃSKA – PZPOW Wejherowo
Wyróżnienie: KORNELIA KOSMACZ – MDK Stargard
Wyróżnienie: JULIA MAŁECKA – Goleniowski Dom Kultury
Nagroda Specjalna: ALAN WITTBRODT – IX LO Gdynia

Czytany 1188 razy
GOK Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl