Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:korelacja | kòrelacjô (sł. Eugenisz Gołąbek)
wtorek, 17 styczeń 2017 19:32

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie i Miechucinie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie i Miechucinie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie i Miechucinie

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozwolił zebrać nam 11.685.14zł dla dzieci i seniorów! Wolontariusze ze szkół z Chmielna i Miechucina pokazali, że mają WIELKIE SERCA!

KGW Kożyczkowo Kożyczkowianki przygotowywały pyszne wypieki na rzecz WOŚP. Imprezę poprowadził zespół DELECTO. Nasz program obfitował w regionalny repertuar, zatańczyły dla nas dzieci z przedszkola ,,Baśniowa Kraina'' z Chmielna, zagrały na BOM-BOM RURKACH dziewczyny z Świetlicy Wiejskiej z Maksa. Zaśpiewały dla nas: uczestniczka zajęć wokalnych Ramona Bystoń oraz Finalistka Kaszubskiego Idola Patrycja Etmańska. Na imprezie miały miejsce liczne licytacje i loteria fantowa. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania tak pokaźnej sumy!

Czytany 2106 razy
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Gościniec Kaszubski
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 330 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl