Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:metaforyczność | metafòricznosc (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 20 październik 2017 14:49

POWIATOWE FORUM III SEKTORA - 20-21 października 2017r

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

POWIATOWYM FORUM III SEKTORA, odbywać się będzie 20-21 października 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Chmielnie przy ul. Gryfa Pomorskiego 20 od godziny 13:30.

 

Serdecznie zapraszamy członków organizacji pozarządowych do udziału w POWIATOWYM FORUM III SEKTORA, które odbywać się będzie 20-21 października 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Chmielnie przy ul. Gryfa Pomorskiego 20 od godziny 13:30.

Celem forum jest przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń, nawiązanie współpracy i partnerstw pomiędzy organizacjami pozarządowymi. W programie zaplanowano wystąpienia i warsztaty dotyczące szeroko rozumianej ekonomizacji organizacji pozarządowych, którą należy rozumieć jako działania służące uniezależnieniu się organizacji od dotacji samorządowych, a także wzmocnieniu instytucjonalnemu.

Zgłoszenia na forum należy przesyłać w formie wypełnionego formularza na e-mail: cTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 19.10.2017 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona, a osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału w forum.

Forum odbywa się w ramach projektu „Wzmocnienie III sektora w powiecie kartuskim” realizowanego przez Fundację Edukacji i Działań Społecznych w Kartuzach oraz Fundację Słoneczne Wzgórze współfinansowanego ze środków Samorządu Powiatu Kartuskiego.

 

Czytany 2535 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 listopad 2017 23:42
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel ** Janta Dziemiany
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl