Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

niedziela, 19 listopad 2017 22:05

Podsumowanie III Gminnego Konkursu Plastycznego „MÓJ MIŚ I JA”

Autor:  Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielnie
Oceń ten artykuł
(1 głos)
„MÓJ MIŚ I JA” „MÓJ MIŚ I JA”

W dniu 17 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie odbyło się podsumowanie III Gminnego Konkursu Plastycznego „MÓJ MIŚ I JA”. Celem konkursu było włączenie się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, stworzenie przez dzieci prac plastycznych inspirowanych tematyką konkursu oraz rozwijanie ich wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Drzeżdżona w Chmielnie, a Patronat objął Wójt Gminy Chmielno – Pan Jerzy Grzegorzewski.

W konkursie wzięło udział 90 prac dzieci ze wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych gminy Chmielno.

Komisja w składzie:

Krystyna Malek – malarka ludowa - przewodnicząca

Monika Stenka – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Chmielnie - członek

Wanda Szczęsna – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Chmielnie - członek

po wnikliwej ocenie wyłoniła następujących zwycięzców:

w kategorii dzieci 3- 4 lata:

I miejsce – Lena Walkusz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Kajetan Hirsz - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

I miejsce – Franciszek Stolc - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce – Mikołaj Kwiecień - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

II miejsce – Amelka Wiczling - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

III miejsce – Jan Kuchta - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Adam Podbielski - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Monika Trepczyk - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Wiktoria Jesionek - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Maja Balewska - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Nadia Gojtowska - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Kacper Brzeziński - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Norbert Brylowski – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Fabian Formela – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Błażej Biankowski – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Hubert Skrzypkowski – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Jan Niklas – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Agata Lelek - Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Izabela Damps - Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Wojciech Jasnoch – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Konrad Hirsz - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Błażej Penkowski - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. – Alicja Napieralska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Zosia Reimer - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Kacper Biernat - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Mikołaj Lange - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Jakub Palubitzki - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Wiktoria Stankowska – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Julianna Pioch – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Antonina Gołąbek – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Agata Leman – Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Damian Leman – Oddział Przedszkolny w Garczu

w kategorii dzieci 5- 6 lat:

I miejsce – Kryspin Jasnoch - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Michał Formela - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

I miejsce – Alicja Roszkowska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Anna Skorowska - Oddział Przedszkolny w Maksie

I miejsce – Maja Walkusz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce – Maja Podbielska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

II miejsce – Anna Grzesiuk – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Mikołaj Piotrowski – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Dominik Zarach – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Oskar Bulczak – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Anna Szałkowska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

II miejsce – Milena Trepczyk - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

II miejsce – Nikodem Jóskowski - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Fabian Labuda – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kożyczkowie

III miejsce – Edyta Gruchała - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie                      

III miejsce – Filip Kwidziński – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kożyczkowie

III miejsce – Wiktoria Brylowska - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Miechucinie

III miejsce – Natalia Metza - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Agata Łagan - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Jan Kitowski- Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce – Natalia Kitowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Jan Stefanin – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wyr. - Tymoteusz Kitowski - Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. - Miłosz Leman - Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Andżelika Leman - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Julia Hinca - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Nikola Marszałkowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Antonina Dera- Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Marcelina Browarczyk - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie      

Wyr. – Nadia Zarach - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie      

Wyr. – Matylda Grzegowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Wyr. – Paulina Klinkosz - Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Dominik Trowski - Szkoła Podstawowa w Reskowie      

Wyr. – Wiktor Penkowski – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Borzestowie

Wszystkie prace nagrodzone prezentowane są na wystawie w bibliotece.

Czytany 104 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 listopad 2017 00:13

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 227 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl