Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

poniedziałek, 14 październik 2019 06:46

Wyniki wyborów do Sejmu 2019 - miejscowość Garcz

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Wyniki wyborów do Sejmu 2019 - miejscowość Garcz Wyniki wyborów do Sejmu 2019 - miejscowość Garcz

 

Lista nr 1

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL

62

1

BIERNACKI Marek

24

2

TOCZEK Marek Jerzy

8

3

SZATKOWSKI Radosław Jan

4

4

ELZANOWSKI Czesław Andrzej

0

5

TKACZYK Jerzy Andrzej

0

6

LESNER Łukasz Jan

0

7

MASZLUCH Mirosław Józef

1

8

GRUCHAŁA Michał Rajmund

2

9

GNIAZDOWSKA Elżbieta

2

10

BUJANOWICZ Krzysztof Robert

1

11

PRUSZAK Krzysztof Ludwik

0

12

SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria

3

13

ZAWADZKI Leszek Andrzej

0

14

MIKOŁAJCZYK Anna

1

15

KELIŃSKI Tadeusz

4

16

MARKOWSKA Irena Maria

0

17

ZARZECKI Krzysztof Józef

0

18

ZIELIŃSKA Danuta

2

19

LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika

0

20

KAMROWSKA Marta Karolina

1

21

KONCZANIN Bogusława

1

22

KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej

0

23

PIANKOWSKA Bożena Barbara

0

24

KACZMAREK Jacek Piotr

0

25

PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław

0

26

DORNIAK Krystyna Stefania

1

27

KUPCEWICZ Janusz Bogdan

1

28

MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek

6

Razem

62

Lista nr 2

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

357

1

HORAŁA Marcin Michał

140

2

MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj

8

3

MÜLLER Piotr Józef

13

4

ŚNIADEK Janusz

17

5

ZWIERCAN Małgorzata Grażyna

4

6

ZARUDZKI Ryszard Janusz

6

7

SROKA Magdalena Joanna

32

8

ŁUCZYK Mariusz Wojciech

2

9

KARCZEWSKI Piotr Mariusz

26

10

DAMBEK Roman Witold

3

11

TREDER Adam

6

12

DREWA Marcin Paweł

4

13

WETTA Krzysztof Adam

3

14

MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna

1

15

STOLARCZYK Paweł

0

16

LEYK Andrzej

22

17

BUNIOWSKA Wiesława Barbara

1

18

LIS Anna

5

19

BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga

0

20

KUŻOWNIK Jan

0

21

BIROSZ Mariusz Krzysztof

1

22

TOBOLSKA Monika

2

23

WAŃTUCHOWICZ Anna Marta

0

24

BYSTRON Andrzej Grzegorz

18

25

KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna

1

26

KURZELEWSKA Arleta

1

27

KOWALSKI Michał Bartosz

23

28

KLAWITER Kazimierz

18

Razem

357

Lista nr 3

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

42

1

SENYSZYN Joanna

25

2

RUTKA Marek Andrzej

1

3

HASKA Karolina

1

4

ŁUKASZEWICZ Anna Beata

0

5

LUBIEWSKI Adam Marek

1

6

SZUBIŃSKA Bożena Leokadia

0

7

PONULAK Jan Stanisław

0

8

KUTWA Marzena

0

9

WIRKUS Katarzyna Gabriela

3

10

LAMPART Jacek Heliodor

1

11

GAJEWSKA Beata Krystyna

2

12

KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt

1

13

ŻYNIS Jakub Mikołaj

1

14

KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz

0

15

JAROSZ Maciej

1

16

STENCEL Beata Krystyna

1

17

KOWALEWSKI Michał Stanisław

0

18

MARCIAK Rafał Marcin

0

19

ZAJĄCZKOWSKA Anna

1

20

CZUBALA Grażyna Teresa

0

21

LAMENTOWICZ Wojciech

1

22

SZCZOTKOWSKI Andrzej

0

23

DRYWA Magdalena Karolina

2

24

WEKWERT Paweł Władysław

0

25

STRZELECKA Magdalena Jadwiga

0

26

SŁUPECKI Jacek Ignacy

0

27

NOWAK Dominika Wirginia

0

28

STRZELCZYK Marcin Tomasz

0

Razem

42

Lista nr 4

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

60

1

DZIAMBOR Artur Erwin

14

2

KOZIEŁ Andrzej Mirosław

5

3

WAŁDOCH Marcin Piotr

2

4

KŁECZEK Tomasz Jan

0

5

LOTKOWSKI Adam

5

6

TRUSZKOWSKI Michał Maciej

2

7

SZYMCZAK Wiesława Helena

0

8

GRYŃ Jarosław

2

9

STUPKIEWICZ Magdalena

3

10

BRUC Piotr Sławomir

0

11

ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof

1

12

WIECZOREK Łukasz Dariusz

2

13

SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka

2

14

GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech

0

15

DYSZER Michał

2

16

KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor

1

17

JARZĘBIŃSKI Damian Piotr

8

18

KUBIAK Edyta

3

19

SZYNAKA Paulina Anna

0

20

WARCIKOWSKA Katarzyna Anna

0

21

POKRYFKA Paweł Przemysław

0

22

SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria

0

23

PAPROCKA Małgorzata

0

24

DUDA Gabriela Teresa

3

25

TRELA Zuzanna Dominika

0

26

SUGIER Sylwia Katarzyna

0

27

ZBLEWSKA Maria Joanna

3

28

LIPSKI Przemysław Emil

2

Razem

60

Lista nr 5

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

187

1

NOWACKA Barbara Anna

40

2

PLOCKE Kazimierz Florian

8

3

KONWIŃSKI Zbigniew Marek

0

4

KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna

11

5

BONNA Leszek Jacek

0

6

AZIEWICZ Tadeusz

2

7

FURGO Grzegorz Witold

2

8

SZUMEŁDA Radomir

0

9

KWIECIEŃ Janina

87

10

WAWROWSKA Danuta Krystyna

0

11

SZLAS Rafał Bogusław

5

12

DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław

1

13

ŁUCZYCKA Krystyna

0

14

DOMOZYCH Marika

0

15

STRUK Andrzej Franciszek

14

16

SZCZYGIEŁ Karolina Justyna

1

17

MIELEWCZYK Iwona Teresa

5

18

SZROEDER Jaromir Jacek

1

19

KALINOWSKA Jolanta Maria

3

20

WOJTUNIK Anna Monika

1

21

SINGER Elżbieta

0

22

RYCKIEWICZ Iwona Maria

0

23

BONDARENKO Adam

3

24

NAMYŚLAK Hubert Konrad

0

25

SOPYŁŁO Tomasz Szczepan

0

26

SKÓRZYBÓT Igor

0

27

WITTBRODT Piotr Witold

3

28

DĄBKOWSKI Marek Artur

0

Razem

187

Czytany 218 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 październik 2019 08:58
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Stadnina Kolano
( / Place zabaw)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 253 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl