Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kopciuszek | ùpichańc, ùpichélc (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 28 czerwiec 2021 13:28

Festiwal Zdrowego Życia 27.VI.2021 - Jantar

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zapraszamy na spotkanie, Biznes po Kaszubsku, które odbędzie się w dniu 27.VI.2021 w godzinach od 11:00 - 17:00 do Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy WIKING ul. Rybacka 12A/1,82-103 Jantar, www.nowyjantar.pl

Festiwal Zdrowego Życia jest nowym projektem skierowanym do osób zainteresowanych budowaniem długoterminowej odporności swojego organizmu w sposób jak najbardziej naturalny. Na wydarzeniu znajdziecie ludzi, którzy poznali moc wyciszenia i relaksu oraz zrównoważonego żywienia. Ludzi, którzy przekonali się o mądrości swojego organizmu. Mających świadomość tego, jak ważna jest nieustanna nauka i szerzenie wiedzy na temat dobroczynnego wpływu właściwiej diety na umysł i ciało.

My przedsiębiorcy w czasach nadmiaru informacji, ciągłych bodźców ze świata mediów, stresu związanego z troską o przyszłość swoją i najbliższych – potrzebujemy nabrać oddechu, poznawać sposoby na wyciszenie skołatanych nerwów i zmęczonego ciała.

Wykłady poprowadzą specjaliści oraz praktycy którzy przez lata zebrali doświadczenia na polu rehabilitacji, farmakologii, psychologii, dietetyki, naturoterapii i wielu innych dziedzin.

Na naszym spotkaniu będzie można skosztować produktów regionalnych, tworzonych w małych gospodarstwach rolnych oraz wykonywanych ręcznie przez lokalnych rzemieślników dzieł sztuki.

Wartością dodaną będzie wsparcie lokalnej organizacji charytatywnej. Pozytywna energia wytworzona podczas wydarzenia udzieli się każdemu. Sprzyja to budowaniu długoterminowych relacji nie tylko biznesowych, ale co ważniejsze rodzinnych, opisywanych na łamach lokalnych portali społecznościowych oraz w gazetach. Zapraszamy i wierzymy, że nie może Cię zabraknąć w zdrowym, biznesowym sercu Żuław jakim stał się ośrodek Nowy Jantar


Agenda spotkania:

11:00 do 12:00 – Networking - degustacja

12:00 do 13:00 - Wykład gość specjalny

13:00 do 13:30 – Networking - degustacja

13:30 do 14:30 - Wykład gość specjalny

14:30 do 15:00 – Networking - degustacja

15:00 do 15:30 - Psychologia sportu a biznes

15:30 do 16:00 - Prezentacje

16:00 do 16:30 - Loteria wizytówkowa


Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia. Twoja obecność na wydarzeniu jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku w relacjach ze spotkania.


Biznes po Kaszubsku, spotyka się w zdrowym biznesowym sercu Żuław, Nowy Jantar.

Nie zapomnij garści dobrego humoru oraz entuzjazmu ...;-) ale przede wszystkim i na wszelki wypadek: maseczki oraz rękawiczek.


Jeżeli chcesz zaistnieć na wydarzeniu jako WYSTAWCA i postawić swój roll up lub zbudować stoisko firmowe i zostać PARTNEREM WYDARZENIA to zgłoś się do mnie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Link do biletu: https://app.evenea.pl/event/festiwal-zdrowego-zycia/


Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/312623477010514/?ref=newsfeed


Relacje z naszych wydarzeń:

https://www.facebook.com/kaszubskibiznes/

https://www.facebook.com/Kaszubski-Klub-Biznesu-496297420762682/

https://www.facebook.com/Biznes-po-Kociewsku-1947565998827280/

https://www.facebook.com/grzegorz.gosk


Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Gosk

Gospodarz

Tel: 501-871-178

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA COVID 19

Związku z obostrzeniami wywołanymi pandemią COVID 19, wprowadzone zostają następujące środki zapobiegawcze.

Jeżeli wróciłeś z urlopu to zostań w domu, spotkamy się za dwa miesiące

Jeżeli czujesz objawy przeziębienia to zostań w domu

Jeżeli miałeś kontakt z osobą zakażoną to zostań w domu

Jeżeli zostałeś objęty kwarantanną to zostań w domu

Zabierz ze sobą maseczkę

Przed wejściem obowiązkowo zdezynfekuj ręce

Przed wejściem będzie pomiar temperatury

Każdy z uczestników będzie proszony o złożenie oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Organizator wydarzenia zastrzega sobie prawo do odmówienia wstępu osobie ze stanem podgorączkowym oraz podejrzeniami objawów choroby

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy dla celów bezpieczeństwa

Na wydarzeniu będzie specjalnie do tego powołana osoba która, będzie kontrolować wyżej wymienione postulaty oraz zachowanie odpowiedniego dystansu między uczestnikami spotkania

Nie rozdawaj i nie bierz od nikogo wizytówki, zrób jej po prostu zdjęcie swoim telefonem

Witaj się łokciami;-)

Czytany 523 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Pensjonat Zacisze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 360 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl