Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:klepać | klepac, bic (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 18 lipiec 2021 21:24

Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich 17-18 lipca 2021 - wyniki

Autor:  Kaszubski Klub Żeglarski "Dulka"i Klub Sportowy Damroka
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich 18-19 lipca 2020  - wyniki Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich 18-19 lipca 2020 - wyniki
Wyniki regat

 

KLASA JACHTY KABINOWE
 
KLASA "A" (Storm)
1 miejsce: Storm 22 s/y AMBER LAGOON, Sternik: Jerzy Grzegorzewski, załoga: Agnieszka Saganowska, Maciej Saganowski
2 miejsce: Storm 22 s/y SZTORM, Sternik: Piotr Caban, załoga: Andrzej Apollo, Tomasz Kulikowski, Joanna Stencel
3 miejsce: Storm 22 s/y FENIKS, Sternik: Dariusz Kostuch, załoga: Jan Kostuch, Piotr Kostuch, Aleksander Kostuch
 
KLASA "B"
1 miejsce: Focus 650 s/y GALANCIK, Sternik: Jerzy Majkowski, załoga: Sławomira Rejmus
2 miejsce: Sasanka 620 s/y Jaś, Sternik: Janusz Ogrocki, załoga: Iwona Ogrocka
3 miejsce: Sportina s/y Iwona, Sternik: Krzysztof Kaźmierczak, załoga: Iwona Cynke
4 miejsce: Viko 550 s/y KPT. ALI, Sternik: Mieczysław Olszewski, załoga: Karol Olszewski
 
KLASA OMEGA
1 miejsce: POL 275, Sternik: Julia Zdrojewska, załoga: Jan Romańczuk, Bogdan Synowiec, Janusz Bicki
2 miejsce: OldBoy, Sternik: Adam Prokopiuk, załoga: Mariusz Michniak, Dorota Trela
3 miejsce: POL 340, Sternik: Tadeusz Marszałkowski, załoga: Stanisław Marszałkowski, Ryszard Wejer
 
KLASA OPEN
1 miejsce: Przyjaciel, Sternik: Andrzej Leman, załoga: Malwina Deja, Karol Deja, Marcin Kosała, Marcin Mormon
2 miejsce: Topper Iso, Sternik: Hubert Kuriańczyk, załoga: Weronika Marszalik
3 miejsce: Szczepek, Sternik: Leszek Szczepkowski, załoga: Dariusz Duski
4 miejsce: Vaurien nr żagla 36409, Sternik: Michał Dampsk, załoga: Jakub Bojanowski
5 miejsce: Korsarz, Sternik: Marcin Miotk, załoga: Jerzy Miotk
6 miejsce: 420 nr żagla 53620, Sternik: Aleksander Hendrych, załoga: Zuzanna Świtała
7 miejsce: Vaurien nr żagla 36325, Sternik: Dariusz Damps, załoga: Dawid Woźniak
8 miejsce: Vaurien nr żagla 36403, Sternik: Nikola Formela, załoga: Jagoda Baranowska
9 miejsce: Wayfarer nr żagla 5181, Sternik: Paweł Czepek, załoga: Tymoteusz Tempin
10 miejsce: Bahia, Sternik: Krzysztof Kostuch, załoga: Piotr Kostuch, Jan Kostuch
 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów!!
 
fot. Aleksander Kostuch
Czytany 348 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 lipiec 2021 08:59

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl