Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:konspiracja | kònspiracjô (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 23 październik 2023 10:00

Konferencja pt. „Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej" 23 października 2023 r. o godz. 10:00 w GOKSiR Chmielno

Autor: 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej

Wójt Gminy Chmielno oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie serdecznie zapraszają na konferencje pt. „Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej”.

Konferencja adresowana jest do podmiotów branży turystycznej z obszaru Szwajcarii Kaszubskiej, ideą wydarzenia jest promocja i upowszechnienie tradycji kaszubskiej wsi w kontekście jej potencjału dla kreowania oferty turystycznej oraz w kontekście wspierania edukacji regionalnej. Konferencja jest sposobem na zaprezentowanie sylwetek lokalnych pasjonatów zajmujących się w swojej aktywności zawodowej profesjami uznawanymi za ginące. Ich unikatowość jest na tyle istotna dla zachowania dziedzictwa kulturowego kaszubskiej wsi, że warto szukać rozwiązań dla jego zachowania. Głównym celem konferencji jest stworzenie warunków do nawiązania kontaktów i współpracy między branżą turystyczną, a przedstawicielami ginących zawodów na obszarze Województwa Pomorskiego.

Konferencja odbędzie się 23 października 2023 r. o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Chmielnie przy ul. Gryfa Pomorskiego 20.

Więcej informacji na stronie www.chmielno.naszgok.pl rejestracja pol linkiem https://forms.gle/Vo3XzHx477eHG7DP8 w załączeniu szczegółowy program Konferencji
Projekt realizowany w ramach umowy zawartej z Województwem Pomorskim z dofinansowaniem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie "Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej "Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Czytany 2827 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 październik 2023 13:09
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Agroturystyka Kaszuby
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl