Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:dyskontowy | diskòntowi (sł. Eugenisz Gołąbek)
sobota, 15 luty 2014 17:41

Zebranie wiejskie w nowej świetlicy

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Dnia 12 lutego br o godz. 1800 rozpoczęło się zebranie wiejskie sołectwa Borzestowska Huta, po raz pierwszy w nowej świetlicy wiejskiej w Łączyńskiej Hucie, powstałej na bazie starego schroniska.

W zebraniu uczestniczył wójt gminy Chmielno Zbigniew Roszkowski, zaproszeni przedstawiciele gminy i policji z Chmielna. Zebranie otworzył i prowadził sołtys pan Edwin Kobiela. Witając gości i przedstawiając porządek obrad jeszcze raz podziękował wójtowi gminy Zbigniewowi Roszkowskiemu i dyrektorowi szkoły pani Hannie Kaszubie za tak wspaniały obiekt i przywołał chwile otwarcia tego obiektu z udziałem biskupa Peplińskiego ks. Wiesława Śmigla i przedstawicieli sejmiku wojewódzkiego. To wydarzenie na trwałe wpisało się w historię sołectwa. W imieniu mieszkańców swoje podziękowanie za tak piękną świetlicę i przedszkole, wyraził pan Hubert Lewna radny sejmiku wojewódzkiego. Następnie pan wójt podziękował wszystkim mieszkańcom, szczególnie sołtysowi i panu Lewnie za wsparcie podejmowanych działań. Do podziękowań dołączyła dyrektor szkoły w Borzestowie, relacjonując półroczną działalność przedszkola, do którego obecnie uczęszcza 43 dzieci. W bardzo miłej, a wręcz rodzinnej atmosferze toczyła się kolejna część zebrania , dotycząca typowych spraw sołeckich

Agroturystyka Chmielno

Agroturystyka Chmielno

Czytany 5158 razy Ostatnio zmieniany sobota, 15 luty 2014 17:52
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Stadnina Kolano
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl