Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

wtorek, 27 październik 2015 06:59

Wyniki głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w gminie Chmielno

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Sejm

Wyniki w obwodzie Chmielno

 

Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        394
1    SZCZYPIŃSKA Jolanta Irena    90
2    ŚNIADEK Janusz Józef    97
3    ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina    85
4    BARZOWSKI Jerzy    8
5    GŁOMBIEWSKI Edmund Konstanty    1
6    HORAŁA Marcin Michał    4
7    KARCZEWSKI Piotr Mariusz    30
8    KLAWITER Jan Andrzej    28
9    RYBAKOWSKI Wojciech Janusz    0
10    MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj    2
11    MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna    2
12    DAMBEK Roman Witold    4
13    SŁOWIKOWSKA Łucja Danuta    0
14    JANTA Dariusz Jan    0
15    STANULEWICZ Katarzyna Barbara    1
16    LEYK Sylwia Ewa    17
17    FIJAŁO Romuald    1
18    WITKA-JEŻEWSKA Edyta    2
19    NARLOCH Jan    0
20    RANGOTIS Iwona Natalia    0
21    WRÓBLEWSKA Natalia    5
22    WASILEWSKI Marian Stefan    1
23    KOBYLARZ Maria    0
24    KŁOSEK Jan Piotr    2
25    CIUPKA Marta    0
26    BUNIOWSKA Wiesława Barbara    0
27    KACZYŃSKA Mirosława Anna    8
28    MÜLLER Piotr Józef    6
Razem        394
Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        270
1    BIERNACKI Marek    52
2    KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna    38
3    PLOCKE Kazimierz Florian    5
4    AZIEWICZ Tadeusz    2
5    KŁOSIN Krystyna Maria    6
6    KONWIŃSKI Zbigniew Marek    2
7    RESZKE Józef Franciszek    0
8    LAMCZYK Stanisław Józef    130
9    PYĆ Dorota Katarzyna    3
10    REDZIMSKI Leszek Andrzej    0
11    MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek    18
12    DYDEK Katarzyna Elżbieta    1
13    ZAJĄCZKOWSKA Alicja Zenobia    0
14    HOPPE Teresa Jadwiga    1
15    LEWI KIEDROWSKI Jerzy Leon    0
16    WENCEL Agnieszka Martyna    1
17    SINGER Elżbieta    0
18    KREFT Janusz    5
19    SIWIŃSKI Marcin Marek    0
20    PIETRZAK Anna Grażyna    4
21    GAWRYCH Arkadiusz Marcin    0
22    MROCH Zbigniew    1
23    KRAUZA Tomasz Henryk    0
24    KRAMEK Grzegorz Robert    0
25    CZAPLEWSKA Gabriela Emilia    0
26    KWAŚNIEWSKI Marek    0
27    LISOWSKA Bożenna    1
28    SZUMEŁDA Radomir    0
Razem        270
Lista nr 3 - KW Razem        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        31
1    KONIECZNY Maciej    12
2    HASKA Karolina    3
3    ADAMSKI Krzysztof Jakub    3
4    PRUSINOWSKA Magdalena    1
5    CZUBA Błażej Aleksander    0
6    OSSOLIŃSKA Malwina Kinga    1
7    HASKA Dominik Maria    0
8    LARCZYŃSKA Agata Zofia    2
9    KOWALEWSKI Michał Stanisław    1
10    HOŁUBOWICZ Aleksandra    2
11    KAWAŁKO Arkadiusz    0
12    GAJEWSKA Beata Krystyna    0
13    CZAPLIŃSKI Paweł Grzegorz    2
14    OSADA Marianna    1
15    CISZEK Piotr Dawid    0
16    WIKOWSKA Nicole Maria    3
Razem        31
Lista nr 4 - KW KORWiN        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        26
1    WYSOCKI Zbigniew Maksymilian    15
2    MAZURKIEWICZ Nikodem Maximilian    0
3    KLONOWSKI Błażej    0
4    WŁODARSKI Krzysztof    3
5    SZPYNDA Łukasz Michał    0
6    CZUBALA Anna Danuta    0
7    BŁASIAK William Leo    1
8    ŚLIWKA Adam Michał    0
9    ANDRZEJCZAK Justyna Aleksandra    0
10    GODAWA Mateusz Daniel    0
11    GŁADYSZ Anna Marta    0
12    KWIATKOWSKA Jolanta    0
13    DYSZER Michał    0
14    MERING Tomasz Stefan    0
15    BACZEWSKA Anna Magdalena    0
16    EHRLICH Bronisław    0
17    MAJKOWSKI Marco Hadrian    1
18    WIPLER Anna Barbara    3
19    KOCIŃSKA Alicja Agnieszka    0
20    SYPNIEWSKA Agnieszka    0
21    KNIEĆ Konrad    1
22    MARCINIUK Małgorzata    0
23    KULICKI Piotr Adam    1
24    PŁOCINICZAK Martyna Joanna    0
25    KURYŁO Krystian Krzysztof    0
26    HERCHEL Agnieszka Małgorzata    0
27    TAJL Sylwester    0
28    PAPROCKI Krzysztof Konrad    1
Razem        26
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        226
1    LEWNA Hubert Alfons    213
2    KUPCEWICZ Janusz Bogdan    1
3    BUJANOWICZ Stanisława Helena    2
4    SZATKOWSKI Radosław Jan    2
5    WĄSIKOWSKI Leszek Jan    0
6    WROŃSKI Andrzej Adam    0
7    BATRUCH Mirosław    0
8    CHLEBOWICZ Jerzy Jan    0
9    SZYMAŃSKI Krzysztof    0
10    PRUSZAK Krzysztof Ludwik    0
11    DOERING Henryk Władysław    0
12    BABIŃSKA Hanna Antonina    0
13    KELIŃSKI Tadeusz    1
14    ELZANOWSKI Czesław Andrzej    0
15    KURECKI Bogdan Jan    0
16    CICHOSZ Ewa Małgorzata    0
17    WITT Adam Mieczysław    0
18    MARKOWSKA Irena Maria    2
19    DAŃCZAK Eugeniusz Antoni    1
20    LISOWSKI Paweł Michał    0
21    DURKOWSKA Elżbieta Halina    0
22    RYBAKOWSKA Małgorzata    0
23    ŻOCHOWSKA Sylwia Krystyna    1
24    KEPKA Jerzy Józef    0
25    KONKEL Wanda Agnieszka    0
26    TRAWICKA Agnieszka Stanisława    3
27    MAREK Bogumiła    0
28    KALINOWSKI Stanisław Bernard    0
Razem        226
Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        30
1    MILLER Leszek Cezary    13
2    GARDIAS Dorota    5
3    RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec    1
4    MARKOWSKA Elżbieta Alfreda    0
5    WALCZAK Zbigniew    3
6    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia    0
7    MATYNIA Adam Zdzisław    0
8    GONTAREK Piotr Paweł    4
9    WOŹNIAKOWSKA Lucyna    0
10    FALKOWSKI Mariusz Jacek    1
11    KUCZYŃSKI Adam Tomasz    1
12    WIĘCEK Hieronim Antoni    0
13    JAKUBIAK Robert Artur    1
14    WYCHNOWSKA Iwona Maria    0
15    JARONI Zdzisław Andrzej    0
16    LAMORSKA-YARNOLD Mirosława Barbara    0
17    ZBOROWSKA Izabela Ewa    1
18    STRZELCZYK Marcin Tomasz    0
19    STRZELECKA Magdalena Jadwiga    0
20    GAJOWY Michał Grzegorz    0
21    CHROŃ Marek Andrzej    0
22    DRZEWICKA Hanna    0
23    GOLONEK Zbigniew Edward    0
24    WÓJCIK Tomasz    0
25    FIEDORCZUK Aleksandra Stanisława    0
26    LAMPART Jacek Heliodor    0
27    TYSZKA Joanna Małgorzata    0
28    CHACHULSKI Krzysztof Piotr    0
Razem        30
Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        64
1    ZWIERCAN Małgorzata Grażyna    24
2    BARAN Monika Maria    4
3    KUKJAN Tadeusz Piotr    2
4    KORDYLEWSKA Małgorzata Maria    0
5    TRZCIŃSKI Jan    2
6    JANICKA Małgorzata Teresa    3
7    ZAGROBELNA Adriana Katarzyna    2
8    GÓRNY Marcin    2
9    BŁASZCZYK Anna    2
10    PIASECKA Dorota Magdalena    0
11    SYKUTERA Marlena Zdzisława    0
12    SOCHA Sebastian    10
13    GRUCHAŁA Michał Rajmund    2
14    FARION Radosław Zbigniew    0
15    WIECZOREK Sylwester Jan    0
16    KILICHOWSKA Joanna Barbara    1
17    KOBRYŃ Dariusz Bogdan    0
18    KWAŚNIEWSKI Adam Dawid    1
19    ZAMĘCKA Urszula Anetta    1
20    TANAJNO Paweł Jan    8
Razem        64
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        96
1    FURGO Grzegorz Witold    12
2    JACHLEWSKA Elżbieta    0
3    REK Krzysztof Tadeusz    62
4    BOGUSŁAWSKA Katarzyna    0
5    FEDUSIO Piotr    2
6    STARSZAK Marcin Mikołaj    2
7    ŁAPIŃSKI Kamil Artur    0
8    ŁUKASZEWICZ Monika Łucja    1
9    AUSTEN Bartłomiej Jacek    2
10    FILAR Paweł Jerzy    1
11    BILONS Antoni    0
12    MARCIŃSKA Ewa Maria    1
13    MATLAK-PASZAK Wiktoria Maria    1
14    GELNER Paweł Rafał    1
15    FÓRMANIAK Cezary Mariusz    1
16    CHWAŁEK Piotr Władysław    0
17    NIEDZIAŁEK Agata    2
18    KLIMCZUK Katarzyna    1
19    MRÓZ Joanna Karolina    2
20    BIEL Wioleta Izabela    0
21    KOCHANOWSKI Krzysztof    4
22    ŻURAWIK Barbara Jadwiga    0
23    SOIŃSKI Błażej Krzysztof    1
Razem        96
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        4
1    GROMADZKI Jarosław    2
2    WOŁOSZYN Adrian Sylwester    2
3    MYSZKOWSKI Artur Łukasz    0
4    KOZUB Małgorzata    0
5    JĘDROS Bartłomiej    0
6    PATHMANATHAN Edyta Maria    0
7    CHODOŃ-JANUS Kinga Jadwiga    0
8    KAMIEŃ Marcin Grzegorz    0
9    KLUCEWICZ Daria    0
10    WOJEWNIK Mateusz    0
11    ERLICHOWSKA Paulina Marta    0
12    PILARCZYK Łukasz Andrzej    0
13    SCHULZ Magdalena    0
14    ŁUSIAK Arkadiusz Jerzy    0
15    LISIECKA Agnieszka Martyna    0
16    CIOK Natalia    0
17    PASZKOWSKI Kamil Jerzy    0
18    DZIEŃKOWSKA Martyna Daria    0
19    NOWAK Sławomir Piotr    0
Razem        4

 

Wyniki w obwodzie Miecucino

 

Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        358
1    SZCZYPIŃSKA Jolanta Irena    59
2    ŚNIADEK Janusz Józef    69
3    ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina    99
4    BARZOWSKI Jerzy    5
5    GŁOMBIEWSKI Edmund Konstanty    4
6    HORAŁA Marcin Michał    0
7    KARCZEWSKI Piotr Mariusz    21
8    KLAWITER Jan Andrzej    35
9    RYBAKOWSKI Wojciech Janusz    0
10    MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj    2
11    MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna    0
12    DAMBEK Roman Witold    11
13    SŁOWIKOWSKA Łucja Danuta    0
14    JANTA Dariusz Jan    0
15    STANULEWICZ Katarzyna Barbara    1
16    LEYK Sylwia Ewa    27
17    FIJAŁO Romuald    0
18    WITKA-JEŻEWSKA Edyta    0
19    NARLOCH Jan    2
20    RANGOTIS Iwona Natalia    0
21    WRÓBLEWSKA Natalia    5
22    WASILEWSKI Marian Stefan    1
23    KOBYLARZ Maria    0
24    KŁOSEK Jan Piotr    0
25    CIUPKA Marta    5
26    BUNIOWSKA Wiesława Barbara    0
27    KACZYŃSKA Mirosława Anna    7
28    MÜLLER Piotr Józef    5
Razem        358
Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        138
1    BIERNACKI Marek    26
2    KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna    22
3    PLOCKE Kazimierz Florian    3
4    AZIEWICZ Tadeusz    1
5    KŁOSIN Krystyna Maria    2
6    KONWIŃSKI Zbigniew Marek    3
7    RESZKE Józef Franciszek    0
8    LAMCZYK Stanisław Józef    60
9    PYĆ Dorota Katarzyna    0
10    REDZIMSKI Leszek Andrzej    0
11    MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek    10
12    DYDEK Katarzyna Elżbieta    1
13    ZAJĄCZKOWSKA Alicja Zenobia    0
14    HOPPE Teresa Jadwiga    0
15    LEWI KIEDROWSKI Jerzy Leon    0
16    WENCEL Agnieszka Martyna    1
17    SINGER Elżbieta    0
18    KREFT Janusz    0
19    SIWIŃSKI Marcin Marek    0
20    PIETRZAK Anna Grażyna    0
21    GAWRYCH Arkadiusz Marcin    0
22    MROCH Zbigniew    1
23    KRAUZA Tomasz Henryk    0
24    KRAMEK Grzegorz Robert    0
25    CZAPLEWSKA Gabriela Emilia    0
26    KWAŚNIEWSKI Marek    2
27    LISOWSKA Bożenna    3
28    SZUMEŁDA Radomir    3
Razem        138
Lista nr 3 - KW Razem        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        22
1    KONIECZNY Maciej    10
2    HASKA Karolina    1
3    ADAMSKI Krzysztof Jakub    3
4    PRUSINOWSKA Magdalena    1
5    CZUBA Błażej Aleksander    0
6    OSSOLIŃSKA Malwina Kinga    0
7    HASKA Dominik Maria    1
8    LARCZYŃSKA Agata Zofia    1
9    KOWALEWSKI Michał Stanisław    2
10    HOŁUBOWICZ Aleksandra    0
11    KAWAŁKO Arkadiusz    2
12    GAJEWSKA Beata Krystyna    0
13    CZAPLIŃSKI Paweł Grzegorz    0
14    OSADA Marianna    0
15    CISZEK Piotr Dawid    0
16    WIKOWSKA Nicole Maria    1
Razem        22
Lista nr 4 - KW KORWiN        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        34
1    WYSOCKI Zbigniew Maksymilian    13
2    MAZURKIEWICZ Nikodem Maximilian    2
3    KLONOWSKI Błażej    1
4    WŁODARSKI Krzysztof    1
5    SZPYNDA Łukasz Michał    0
6    CZUBALA Anna Danuta    0
7    BŁASIAK William Leo    0
8    ŚLIWKA Adam Michał    1
9    ANDRZEJCZAK Justyna Aleksandra    1
10    GODAWA Mateusz Daniel    1
11    GŁADYSZ Anna Marta    3
12    KWIATKOWSKA Jolanta    1
13    DYSZER Michał    0
14    MERING Tomasz Stefan    3
15    BACZEWSKA Anna Magdalena    0
16    EHRLICH Bronisław    0
17    MAJKOWSKI Marco Hadrian    0
18    WIPLER Anna Barbara    3
19    KOCIŃSKA Alicja Agnieszka    1
20    SYPNIEWSKA Agnieszka    1
21    KNIEĆ Konrad    0
22    MARCINIUK Małgorzata    0
23    KULICKI Piotr Adam    0
24    PŁOCINICZAK Martyna Joanna    0
25    KURYŁO Krystian Krzysztof    1
26    HERCHEL Agnieszka Małgorzata    1
27    TAJL Sylwester    0
28    PAPROCKI Krzysztof Konrad    0
Razem        34
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        183
1    LEWNA Hubert Alfons    177
2    KUPCEWICZ Janusz Bogdan    1
3    BUJANOWICZ Stanisława Helena    3
4    SZATKOWSKI Radosław Jan    0
5    WĄSIKOWSKI Leszek Jan    0
6    WROŃSKI Andrzej Adam    1
7    BATRUCH Mirosław    0
8    CHLEBOWICZ Jerzy Jan    0
9    SZYMAŃSKI Krzysztof    0
10    PRUSZAK Krzysztof Ludwik    0
11    DOERING Henryk Władysław    0
12    BABIŃSKA Hanna Antonina    0
13    KELIŃSKI Tadeusz    0
14    ELZANOWSKI Czesław Andrzej    0
15    KURECKI Bogdan Jan    0
16    CICHOSZ Ewa Małgorzata    0
17    WITT Adam Mieczysław    0
18    MARKOWSKA Irena Maria    0
19    DAŃCZAK Eugeniusz Antoni    0
20    LISOWSKI Paweł Michał    0
21    DURKOWSKA Elżbieta Halina    0
22    RYBAKOWSKA Małgorzata    0
23    ŻOCHOWSKA Sylwia Krystyna    0
24    KEPKA Jerzy Józef    1
25    KONKEL Wanda Agnieszka    0
26    TRAWICKA Agnieszka Stanisława    0
27    MAREK Bogumiła    0
28    KALINOWSKI Stanisław Bernard    0
Razem        183
Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        15
1    MILLER Leszek Cezary    4
2    GARDIAS Dorota    2
3    RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec    0
4    MARKOWSKA Elżbieta Alfreda    2
5    WALCZAK Zbigniew    1
6    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia    0
7    MATYNIA Adam Zdzisław    0
8    GONTAREK Piotr Paweł    0
9    WOŹNIAKOWSKA Lucyna    0
10    FALKOWSKI Mariusz Jacek    0
11    KUCZYŃSKI Adam Tomasz    2
12    WIĘCEK Hieronim Antoni    0
13    JAKUBIAK Robert Artur    0
14    WYCHNOWSKA Iwona Maria    0
15    JARONI Zdzisław Andrzej    0
16    LAMORSKA-YARNOLD Mirosława Barbara    0
17    ZBOROWSKA Izabela Ewa    1
18    STRZELCZYK Marcin Tomasz    0
19    STRZELECKA Magdalena Jadwiga    0
20    GAJOWY Michał Grzegorz    3
21    CHROŃ Marek Andrzej    0
22    DRZEWICKA Hanna    0
23    GOLONEK Zbigniew Edward    0
24    WÓJCIK Tomasz    0
25    FIEDORCZUK Aleksandra Stanisława    0
26    LAMPART Jacek Heliodor    0
27    TYSZKA Joanna Małgorzata    0
28    CHACHULSKI Krzysztof Piotr    0
Razem        15
Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        39
1    ZWIERCAN Małgorzata Grażyna    14
2    BARAN Monika Maria    2
3    KUKJAN Tadeusz Piotr    6
4    KORDYLEWSKA Małgorzata Maria    3
5    TRZCIŃSKI Jan    0
6    JANICKA Małgorzata Teresa    1
7    ZAGROBELNA Adriana Katarzyna    2
8    GÓRNY Marcin    1
9    BŁASZCZYK Anna    2
10    PIASECKA Dorota Magdalena    1
11    SYKUTERA Marlena Zdzisława    0
12    SOCHA Sebastian    1
13    GRUCHAŁA Michał Rajmund    1
14    FARION Radosław Zbigniew    0
15    WIECZOREK Sylwester Jan    1
16    KILICHOWSKA Joanna Barbara    1
17    KOBRYŃ Dariusz Bogdan    0
18    KWAŚNIEWSKI Adam Dawid    0
19    ZAMĘCKA Urszula Anetta    0
20    TANAJNO Paweł Jan    3
Razem        39
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        33
1    FURGO Grzegorz Witold    4
2    JACHLEWSKA Elżbieta    0
3    REK Krzysztof Tadeusz    18
4    BOGUSŁAWSKA Katarzyna    0
5    FEDUSIO Piotr    3
6    STARSZAK Marcin Mikołaj    0
7    ŁAPIŃSKI Kamil Artur    1
8    ŁUKASZEWICZ Monika Łucja    0
9    AUSTEN Bartłomiej Jacek    0
10    FILAR Paweł Jerzy    0
11    BILONS Antoni    1
12    MARCIŃSKA Ewa Maria    2
13    MATLAK-PASZAK Wiktoria Maria    0
14    GELNER Paweł Rafał    1
15    FÓRMANIAK Cezary Mariusz    0
16    CHWAŁEK Piotr Władysław    0
17    NIEDZIAŁEK Agata    2
18    KLIMCZUK Katarzyna    0
19    MRÓZ Joanna Karolina    0
20    BIEL Wioleta Izabela    0
21    KOCHANOWSKI Krzysztof    0
22    ŻURAWIK Barbara Jadwiga    0
23    SOIŃSKI Błażej Krzysztof    1
Razem        33
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        4
1    GROMADZKI Jarosław    2
2    WOŁOSZYN Adrian Sylwester    1
3    MYSZKOWSKI Artur Łukasz    1
4    KOZUB Małgorzata    0
5    JĘDROS Bartłomiej    0
6    PATHMANATHAN Edyta Maria    0
7    CHODOŃ-JANUS Kinga Jadwiga    0
8    KAMIEŃ Marcin Grzegorz    0
9    KLUCEWICZ Daria    0
10    WOJEWNIK Mateusz    0
11    ERLICHOWSKA Paulina Marta    0
12    PILARCZYK Łukasz Andrzej    0
13    SCHULZ Magdalena    0
14    ŁUSIAK Arkadiusz Jerzy    0
15    LISIECKA Agnieszka Martyna    0
16    CIOK Natalia    0
17    PASZKOWSKI Kamil Jerzy    0
18    DZIEŃKOWSKA Martyna Daria    0
19    NOWAK Sławomir Piotr    0
Razem        4

 

Wyniki w obwodzie Borzestowo

Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        143
1    SZCZYPIŃSKA Jolanta Irena    31
2    ŚNIADEK Janusz Józef    32
3    ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina    37
4    BARZOWSKI Jerzy    3
5    GŁOMBIEWSKI Edmund Konstanty    2
6    HORAŁA Marcin Michał    1
7    KARCZEWSKI Piotr Mariusz    2
8    KLAWITER Jan Andrzej    4
9    RYBAKOWSKI Wojciech Janusz    4
10    MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj    0
11    MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna    0
12    DAMBEK Roman Witold    12
13    SŁOWIKOWSKA Łucja Danuta    0
14    JANTA Dariusz Jan    0
15    STANULEWICZ Katarzyna Barbara    0
16    LEYK Sylwia Ewa    9
17    FIJAŁO Romuald    1
18    WITKA-JEŻEWSKA Edyta    0
19    NARLOCH Jan    0
20    RANGOTIS Iwona Natalia    0
21    WRÓBLEWSKA Natalia    3
22    WASILEWSKI Marian Stefan    0
23    KOBYLARZ Maria    0
24    KŁOSEK Jan Piotr    0
25    CIUPKA Marta    0
26    BUNIOWSKA Wiesława Barbara    0
27    KACZYŃSKA Mirosława Anna    2
28    MÜLLER Piotr Józef    0
Razem        143
Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        32
1    BIERNACKI Marek    17
2    KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna    1
3    PLOCKE Kazimierz Florian    2
4    AZIEWICZ Tadeusz    0
5    KŁOSIN Krystyna Maria    0
6    KONWIŃSKI Zbigniew Marek    1
7    RESZKE Józef Franciszek    0
8    LAMCZYK Stanisław Józef    5
9    PYĆ Dorota Katarzyna    2
10    REDZIMSKI Leszek Andrzej    0
11    MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek    3
12    DYDEK Katarzyna Elżbieta    0
13    ZAJĄCZKOWSKA Alicja Zenobia    0
14    HOPPE Teresa Jadwiga    0
15    LEWI KIEDROWSKI Jerzy Leon    0
16    WENCEL Agnieszka Martyna    0
17    SINGER Elżbieta    0
18    KREFT Janusz    0
19    SIWIŃSKI Marcin Marek    0
20    PIETRZAK Anna Grażyna    0
21    GAWRYCH Arkadiusz Marcin    0
22    MROCH Zbigniew    0
23    KRAUZA Tomasz Henryk    0
24    KRAMEK Grzegorz Robert    0
25    CZAPLEWSKA Gabriela Emilia    0
26    KWAŚNIEWSKI Marek    0
27    LISOWSKA Bożenna    1
28    SZUMEŁDA Radomir    0
Razem        32
Lista nr 3 - KW Razem        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        3
1    KONIECZNY Maciej    1
2    HASKA Karolina    1
3    ADAMSKI Krzysztof Jakub    0
4    PRUSINOWSKA Magdalena    0
5    CZUBA Błażej Aleksander    0
6    OSSOLIŃSKA Malwina Kinga    0
7    HASKA Dominik Maria    0
8    LARCZYŃSKA Agata Zofia    0
9    KOWALEWSKI Michał Stanisław    0
10    HOŁUBOWICZ Aleksandra    0
11    KAWAŁKO Arkadiusz    1
12    GAJEWSKA Beata Krystyna    0
13    CZAPLIŃSKI Paweł Grzegorz    0
14    OSADA Marianna    0
15    CISZEK Piotr Dawid    0
16    WIKOWSKA Nicole Maria    0
Razem        3
Lista nr 4 - KW KORWiN        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        4
1    WYSOCKI Zbigniew Maksymilian    2
2    MAZURKIEWICZ Nikodem Maximilian    0
3    KLONOWSKI Błażej    0
4    WŁODARSKI Krzysztof    0
5    SZPYNDA Łukasz Michał    0
6    CZUBALA Anna Danuta    0
7    BŁASIAK William Leo    0
8    ŚLIWKA Adam Michał    0
9    ANDRZEJCZAK Justyna Aleksandra    1
10    GODAWA Mateusz Daniel    0
11    GŁADYSZ Anna Marta    0
12    KWIATKOWSKA Jolanta    0
13    DYSZER Michał    1
14    MERING Tomasz Stefan    0
15    BACZEWSKA Anna Magdalena    0
16    EHRLICH Bronisław    0
17    MAJKOWSKI Marco Hadrian    0
18    WIPLER Anna Barbara    0
19    KOCIŃSKA Alicja Agnieszka    0
20    SYPNIEWSKA Agnieszka    0
21    KNIEĆ Konrad    0
22    MARCINIUK Małgorzata    0
23    KULICKI Piotr Adam    0
24    PŁOCINICZAK Martyna Joanna    0
25    KURYŁO Krystian Krzysztof    0
26    HERCHEL Agnieszka Małgorzata    0
27    TAJL Sylwester    0
28    PAPROCKI Krzysztof Konrad    0
Razem        4
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        157
1    LEWNA Hubert Alfons    155
2    KUPCEWICZ Janusz Bogdan    0
3    BUJANOWICZ Stanisława Helena    1
4    SZATKOWSKI Radosław Jan    0
5    WĄSIKOWSKI Leszek Jan    0
6    WROŃSKI Andrzej Adam    0
7    BATRUCH Mirosław    0
8    CHLEBOWICZ Jerzy Jan    0
9    SZYMAŃSKI Krzysztof    0
10    PRUSZAK Krzysztof Ludwik    0
11    DOERING Henryk Władysław    0
12    BABIŃSKA Hanna Antonina    0
13    KELIŃSKI Tadeusz    0
14    ELZANOWSKI Czesław Andrzej    0
15    KURECKI Bogdan Jan    0
16    CICHOSZ Ewa Małgorzata    0
17    WITT Adam Mieczysław    0
18    MARKOWSKA Irena Maria    0
19    DAŃCZAK Eugeniusz Antoni    0
20    LISOWSKI Paweł Michał    0
21    DURKOWSKA Elżbieta Halina    0
22    RYBAKOWSKA Małgorzata    0
23    ŻOCHOWSKA Sylwia Krystyna    0
24    KEPKA Jerzy Józef    0
25    KONKEL Wanda Agnieszka    0
26    TRAWICKA Agnieszka Stanisława    1
27    MAREK Bogumiła    0
28    KALINOWSKI Stanisław Bernard    0
Razem        157
Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        6
1    MILLER Leszek Cezary    0
2    GARDIAS Dorota    1
3    RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec    5
4    MARKOWSKA Elżbieta Alfreda    0
5    WALCZAK Zbigniew    0
6    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia    0
7    MATYNIA Adam Zdzisław    0
8    GONTAREK Piotr Paweł    0
9    WOŹNIAKOWSKA Lucyna    0
10    FALKOWSKI Mariusz Jacek    0
11    KUCZYŃSKI Adam Tomasz    0
12    WIĘCEK Hieronim Antoni    0
13    JAKUBIAK Robert Artur    0
14    WYCHNOWSKA Iwona Maria    0
15    JARONI Zdzisław Andrzej    0
16    LAMORSKA-YARNOLD Mirosława Barbara    0
17    ZBOROWSKA Izabela Ewa    0
18    STRZELCZYK Marcin Tomasz    0
19    STRZELECKA Magdalena Jadwiga    0
20    GAJOWY Michał Grzegorz    0
21    CHROŃ Marek Andrzej    0
22    DRZEWICKA Hanna    0
23    GOLONEK Zbigniew Edward    0
24    WÓJCIK Tomasz    0
25    FIEDORCZUK Aleksandra Stanisława    0
26    LAMPART Jacek Heliodor    0
27    TYSZKA Joanna Małgorzata    0
28    CHACHULSKI Krzysztof Piotr    0
Razem        6
Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        15
1    ZWIERCAN Małgorzata Grażyna    5
2    BARAN Monika Maria    1
3    KUKJAN Tadeusz Piotr    0
4    KORDYLEWSKA Małgorzata Maria    0
5    TRZCIŃSKI Jan    3
6    JANICKA Małgorzata Teresa    1
7    ZAGROBELNA Adriana Katarzyna    0
8    GÓRNY Marcin    1
9    BŁASZCZYK Anna    1
10    PIASECKA Dorota Magdalena    0
11    SYKUTERA Marlena Zdzisława    0
12    SOCHA Sebastian    0
13    GRUCHAŁA Michał Rajmund    1
14    FARION Radosław Zbigniew    0
15    WIECZOREK Sylwester Jan    0
16    KILICHOWSKA Joanna Barbara    0
17    KOBRYŃ Dariusz Bogdan    0
18    KWAŚNIEWSKI Adam Dawid    1
19    ZAMĘCKA Urszula Anetta    0
20    TANAJNO Paweł Jan    1
Razem        15
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        13
1    FURGO Grzegorz Witold    6
2    JACHLEWSKA Elżbieta    0
3    REK Krzysztof Tadeusz    7
4    BOGUSŁAWSKA Katarzyna    0
5    FEDUSIO Piotr    0
6    STARSZAK Marcin Mikołaj    0
7    ŁAPIŃSKI Kamil Artur    0
8    ŁUKASZEWICZ Monika Łucja    0
9    AUSTEN Bartłomiej Jacek    0
10    FILAR Paweł Jerzy    0
11    BILONS Antoni    0
12    MARCIŃSKA Ewa Maria    0
13    MATLAK-PASZAK Wiktoria Maria    0
14    GELNER Paweł Rafał    0
15    FÓRMANIAK Cezary Mariusz    0
16    CHWAŁEK Piotr Władysław    0
17    NIEDZIAŁEK Agata    0
18    KLIMCZUK Katarzyna    0
19    MRÓZ Joanna Karolina    0
20    BIEL Wioleta Izabela    0
21    KOCHANOWSKI Krzysztof    0
22    ŻURAWIK Barbara Jadwiga    0
23    SOIŃSKI Błażej Krzysztof    0
Razem        13
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        2
1    GROMADZKI Jarosław    2
2    WOŁOSZYN Adrian Sylwester    0
3    MYSZKOWSKI Artur Łukasz    0
4    KOZUB Małgorzata    0
5    JĘDROS Bartłomiej    0
6    PATHMANATHAN Edyta Maria    0
7    CHODOŃ-JANUS Kinga Jadwiga    0
8    KAMIEŃ Marcin Grzegorz    0
9    KLUCEWICZ Daria    0
10    WOJEWNIK Mateusz    0
11    ERLICHOWSKA Paulina Marta    0
12    PILARCZYK Łukasz Andrzej    0
13    SCHULZ Magdalena    0
14    ŁUSIAK Arkadiusz Jerzy    0
15    LISIECKA Agnieszka Martyna    0
16    CIOK Natalia    0
17    PASZKOWSKI Kamil Jerzy    0
18    DZIEŃKOWSKA Martyna Daria    0
19    NOWAK Sławomir Piotr    0
Razem        2

 

Wyniki w obwodzie Garcz

Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        216
1    SZCZYPIŃSKA Jolanta Irena    33
2    ŚNIADEK Janusz Józef    64
3    ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina    44
4    BARZOWSKI Jerzy    1
5    GŁOMBIEWSKI Edmund Konstanty    2
6    HORAŁA Marcin Michał    1
7    KARCZEWSKI Piotr Mariusz    17
8    KLAWITER Jan Andrzej    27
9    RYBAKOWSKI Wojciech Janusz    3
10    MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj    0
11    MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna    0
12    DAMBEK Roman Witold    1
13    SŁOWIKOWSKA Łucja Danuta    0
14    JANTA Dariusz Jan    0
15    STANULEWICZ Katarzyna Barbara    2
16    LEYK Sylwia Ewa    11
17    FIJAŁO Romuald    0
18    WITKA-JEŻEWSKA Edyta    0
19    NARLOCH Jan    1
20    RANGOTIS Iwona Natalia    0
21    WRÓBLEWSKA Natalia    1
22    WASILEWSKI Marian Stefan    0
23    KOBYLARZ Maria    0
24    KŁOSEK Jan Piotr    1
25    CIUPKA Marta    1
26    BUNIOWSKA Wiesława Barbara    1
27    KACZYŃSKA Mirosława Anna    5
28    MÜLLER Piotr Józef    0
Razem        216
Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        109
1    BIERNACKI Marek    12
2    KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna    15
3    PLOCKE Kazimierz Florian    5
4    AZIEWICZ Tadeusz    1
5    KŁOSIN Krystyna Maria    0
6    KONWIŃSKI Zbigniew Marek    0
7    RESZKE Józef Franciszek    2
8    LAMCZYK Stanisław Józef    53
9    PYĆ Dorota Katarzyna    3
10    REDZIMSKI Leszek Andrzej    0
11    MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek    5
12    DYDEK Katarzyna Elżbieta    0
13    ZAJĄCZKOWSKA Alicja Zenobia    0
14    HOPPE Teresa Jadwiga    1
15    LEWI KIEDROWSKI Jerzy Leon    0
16    WENCEL Agnieszka Martyna    0
17    SINGER Elżbieta    0
18    KREFT Janusz    0
19    SIWIŃSKI Marcin Marek    1
20    PIETRZAK Anna Grażyna    0
21    GAWRYCH Arkadiusz Marcin    0
22    MROCH Zbigniew    0
23    KRAUZA Tomasz Henryk    1
24    KRAMEK Grzegorz Robert    1
25    CZAPLEWSKA Gabriela Emilia    1
26    KWAŚNIEWSKI Marek    1
27    LISOWSKA Bożenna    2
28    SZUMEŁDA Radomir    5
Razem        109
Lista nr 3 - KW Razem        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        22
1    KONIECZNY Maciej    16
2    HASKA Karolina    1
3    ADAMSKI Krzysztof Jakub    0
4    PRUSINOWSKA Magdalena    1
5    CZUBA Błażej Aleksander    0
6    OSSOLIŃSKA Malwina Kinga    2
7    HASKA Dominik Maria    0
8    LARCZYŃSKA Agata Zofia    0
9    KOWALEWSKI Michał Stanisław    1
10    HOŁUBOWICZ Aleksandra    0
11    KAWAŁKO Arkadiusz    0
12    GAJEWSKA Beata Krystyna    0
13    CZAPLIŃSKI Paweł Grzegorz    0
14    OSADA Marianna    0
15    CISZEK Piotr Dawid    0
16    WIKOWSKA Nicole Maria    1
Razem        22
Lista nr 4 - KW KORWiN        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        13
1    WYSOCKI Zbigniew Maksymilian    6
2    MAZURKIEWICZ Nikodem Maximilian    0
3    KLONOWSKI Błażej    1
4    WŁODARSKI Krzysztof    0
5    SZPYNDA Łukasz Michał    0
6    CZUBALA Anna Danuta    0
7    BŁASIAK William Leo    0
8    ŚLIWKA Adam Michał    1
9    ANDRZEJCZAK Justyna Aleksandra    1
10    GODAWA Mateusz Daniel    0
11    GŁADYSZ Anna Marta    1
12    KWIATKOWSKA Jolanta    0
13    DYSZER Michał    1
14    MERING Tomasz Stefan    0
15    BACZEWSKA Anna Magdalena    0
16    EHRLICH Bronisław    0
17    MAJKOWSKI Marco Hadrian    0
18    WIPLER Anna Barbara    0
19    KOCIŃSKA Alicja Agnieszka    0
20    SYPNIEWSKA Agnieszka    0
21    KNIEĆ Konrad    0
22    MARCINIUK Małgorzata    0
23    KULICKI Piotr Adam    1
24    PŁOCINICZAK Martyna Joanna    0
25    KURYŁO Krystian Krzysztof    0
26    HERCHEL Agnieszka Małgorzata    1
27    TAJL Sylwester    0
28    PAPROCKI Krzysztof Konrad    0
Razem        13
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        92
1    LEWNA Hubert Alfons    88
2    KUPCEWICZ Janusz Bogdan    0
3    BUJANOWICZ Stanisława Helena    0
4    SZATKOWSKI Radosław Jan    1
5    WĄSIKOWSKI Leszek Jan    0
6    WROŃSKI Andrzej Adam    0
7    BATRUCH Mirosław    0
8    CHLEBOWICZ Jerzy Jan    0
9    SZYMAŃSKI Krzysztof    0
10    PRUSZAK Krzysztof Ludwik    0
11    DOERING Henryk Władysław    0
12    BABIŃSKA Hanna Antonina    2
13    KELIŃSKI Tadeusz    0
14    ELZANOWSKI Czesław Andrzej    1
15    KURECKI Bogdan Jan    0
16    CICHOSZ Ewa Małgorzata    0
17    WITT Adam Mieczysław    0
18    MARKOWSKA Irena Maria    0
19    DAŃCZAK Eugeniusz Antoni    0
20    LISOWSKI Paweł Michał    0
21    DURKOWSKA Elżbieta Halina    0
22    RYBAKOWSKA Małgorzata    0
23    ŻOCHOWSKA Sylwia Krystyna    0
24    KEPKA Jerzy Józef    0
25    KONKEL Wanda Agnieszka    0
26    TRAWICKA Agnieszka Stanisława    0
27    MAREK Bogumiła    0
28    KALINOWSKI Stanisław Bernard    0
Razem        92
Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        10
1    MILLER Leszek Cezary    5
2    GARDIAS Dorota    0
3    RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec    3
4    MARKOWSKA Elżbieta Alfreda    0
5    WALCZAK Zbigniew    0
6    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia    0
7    MATYNIA Adam Zdzisław    0
8    GONTAREK Piotr Paweł    0
9    WOŹNIAKOWSKA Lucyna    0
10    FALKOWSKI Mariusz Jacek    0
11    KUCZYŃSKI Adam Tomasz    0
12    WIĘCEK Hieronim Antoni    0
13    JAKUBIAK Robert Artur    0
14    WYCHNOWSKA Iwona Maria    0
15    JARONI Zdzisław Andrzej    0
16    LAMORSKA-YARNOLD Mirosława Barbara    0
17    ZBOROWSKA Izabela Ewa    0
18    STRZELCZYK Marcin Tomasz    0
19    STRZELECKA Magdalena Jadwiga    0
20    GAJOWY Michał Grzegorz    0
21    CHROŃ Marek Andrzej    0
22    DRZEWICKA Hanna    0
23    GOLONEK Zbigniew Edward    0
24    WÓJCIK Tomasz    0
25    FIEDORCZUK Aleksandra Stanisława    0
26    LAMPART Jacek Heliodor    0
27    TYSZKA Joanna Małgorzata    2
28    CHACHULSKI Krzysztof Piotr    0
Razem        10
Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        47
1    ZWIERCAN Małgorzata Grażyna    11
2    BARAN Monika Maria    7
3    KUKJAN Tadeusz Piotr    5
4    KORDYLEWSKA Małgorzata Maria    0
5    TRZCIŃSKI Jan    5
6    JANICKA Małgorzata Teresa    2
7    ZAGROBELNA Adriana Katarzyna    1
8    GÓRNY Marcin    3
9    BŁASZCZYK Anna    1
10    PIASECKA Dorota Magdalena    1
11    SYKUTERA Marlena Zdzisława    0
12    SOCHA Sebastian    5
13    GRUCHAŁA Michał Rajmund    0
14    FARION Radosław Zbigniew    0
15    WIECZOREK Sylwester Jan    0
16    KILICHOWSKA Joanna Barbara    0
17    KOBRYŃ Dariusz Bogdan    0
18    KWAŚNIEWSKI Adam Dawid    1
19    ZAMĘCKA Urszula Anetta    1
20    TANAJNO Paweł Jan    4
Razem        47
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        19
1    FURGO Grzegorz Witold    3
2    JACHLEWSKA Elżbieta    0
3    REK Krzysztof Tadeusz    13
4    BOGUSŁAWSKA Katarzyna    1
5    FEDUSIO Piotr    0
6    STARSZAK Marcin Mikołaj    0
7    ŁAPIŃSKI Kamil Artur    0
8    ŁUKASZEWICZ Monika Łucja    0
9    AUSTEN Bartłomiej Jacek    0
10    FILAR Paweł Jerzy    0
11    BILONS Antoni    1
12    MARCIŃSKA Ewa Maria    0
13    MATLAK-PASZAK Wiktoria Maria    0
14    GELNER Paweł Rafał    0
15    FÓRMANIAK Cezary Mariusz    0
16    CHWAŁEK Piotr Władysław    0
17    NIEDZIAŁEK Agata    0
18    KLIMCZUK Katarzyna    0
19    MRÓZ Joanna Karolina    0
20    BIEL Wioleta Izabela    0
21    KOCHANOWSKI Krzysztof    1
22    ŻURAWIK Barbara Jadwiga    0
23    SOIŃSKI Błażej Krzysztof    0
Razem        19
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi        
Liczba głosów ważnych oddanych na listę        1
1    GROMADZKI Jarosław    0
2    WOŁOSZYN Adrian Sylwester    0
3    MYSZKOWSKI Artur Łukasz    0
4    KOZUB Małgorzata    0
5    JĘDROS Bartłomiej    0
6    PATHMANATHAN Edyta Maria    0
7    CHODOŃ-JANUS Kinga Jadwiga    0
8    KAMIEŃ Marcin Grzegorz    0
9    KLUCEWICZ Daria    0
10    WOJEWNIK Mateusz    0
11    ERLICHOWSKA Paulina Marta    0
12    PILARCZYK Łukasz Andrzej    0
13    SCHULZ Magdalena    0
14    ŁUSIAK Arkadiusz Jerzy    1
15    LISIECKA Agnieszka Martyna    0
16    CIOK Natalia    0
17    PASZKOWSKI Kamil Jerzy    0
18    DZIEŃKOWSKA Martyna Daria    0
19    NOWAK Sławomir Piotr    0
Razem        1

 

Senat

Chmielno

 

Numer na liście    Imiona i nazwisko    Liczba głosów
1    BONKOWSKI Waldemar    504
2    DORNIAK Tomasz    132
3    KOZŁOWSKI Wacław Aleksander    109
4    ZABOROWSKI Roman    402
Razem    1147

 

Miechucino

 

Numer na liście    Imiona i nazwisko    Liczba głosów
1    BONKOWSKI Waldemar    397
2    DORNIAK Tomasz    149
3    KOZŁOWSKI Wacław Aleksander    56
4    ZABOROWSKI Roman    226
Razem    828

 

Borzestowo

Numer na liście    Imiona i nazwisko    Liczba głosów
1    BONKOWSKI Waldemar    210
2    DORNIAK Tomasz    55
3    KOZŁOWSKI Wacław Aleksander    23
4    ZABOROWSKI Roman    89
Razem    377

Garcz

 

Numer na liście    Imiona i nazwisko    Liczba głosów
1    BONKOWSKI Waldemar    251
2    DORNIAK Tomasz    58
3    KOZŁOWSKI Wacław Aleksander    56
4    ZABOROWSKI Roman    154
Razem    519

 

 

(na podstawie publicznie wywieszonych protokołów w poszczególnych obwodach wyborczych)

Czytany 1854 razy Ostatnio zmieniany sobota, 07 listopad 2015 13:18
Administrator

Redakcja

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

noimage
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl