Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kiszony | kwaszony, kwasny (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 19 kwiecień 2020 09:32

Stadion Miejski w Koscierzynie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stadion Miejski w Kościerzynie położony jest pomiędzy jeziorem Gałęźnym, zakładami obróbki drewna i magistralą kolejową Kościerzyna-Gdynia, przy ulicy Kamiennej 7.

Stadion usytuowany jest na terenie kompleksu sportowego, w skład, którego wchodzą dwie pewłnowymiarowe płyty boiskowe. "Stara" płyta to pełnowymiarowe boisko, z trawiastą murawą i bieżnią.

"Nowa" płyta boiskowa to stadion o wymiarach 103x72 m, z odkrytą trybuną mogącą pomieścić 978 osób (miejsca siedzące). Pośród trybun są wydzielone miejsca dla kibiców przyjezdnych ktory pomieści 50 osób.

Pomiędzy płytami znajduję się siedziba Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kościerzynie. Budynek ten pełnie również funkcję zaplecza socjalno - sportowe klubu piłkarskiego Kaszubia Kościerzyna. Obiekt to przede wszystkim przestronne szatnie, natryski, siłownia, gabinet odnowy biologicznej, gabinet lekarski, sauna, pomieszczenia biurowe.

Czytany 803 razy
Więcej w tej kategorii: « Stadion GKS Cartusia w Kartuzach

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel ** Janta Dziemiany
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl