Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:melancholijny | smãtny (sł. Eugenisz Gołąbek)
środa, 19 sierpień 2020 06:52

Juniorzy 2006/07 po pierwszych meczach w lidze wojewódzkiej

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Juniorzy 2006/07 po pierwszych meczach w lidze wojewódzkiej Juniorzy 2006/07 po pierwszych meczach w lidze wojewódzkiej

Swoje rozgrywki rozpoczęli już juniorzy Cartusii z kat. C1 rocznik 2006/07 występujący w I Lidze Wojewódzkiej.

Do tej pory podopieczni trenera Łukasza Riegiel rozegrali dwa spotkania, w których na inaugurację na własnym boisku pokonali Bałtyk Gdynia 4–3. Bramki dla naszej drużyny w tym meczu zdobyli Aleksander Mielewczyk (x2) oraz Jakub Wyka (x1). Czwarty gol dla Cartusii padł po ładnej, indywidualnej akcji Maćka Lewandowskiego, w której pechowo interweniujący obrońca Bałtyku skierował piłkę do własnej bramki.

W drugim spotkaniu rozegranym 15 sierpnia, juniorzy Cartusii  nieznacznie ulegli faworyzowanym rówieśnikom z Jaguara Gdańsk 2–3. Bramki dla Cartusii zdobyli Kevin Adamczyk oraz Aleksander Mielewczyk. Gol, który zadecydował o tym, że trzy punkty zdobyła drużyna z Gdańska,  padł po sporym zamieszaniu w polu karnym na trzy minuty przed zakończeniem spotkania.  

SKŁADY CARTUSII:

Aleksander Kruszyński, Łukasz Witka - Norbert Bryska, Stanisław Zimnowłocki, Jakub Hinca, Kacper Malinowski, Kacper Wydrowski, Nikodem Kryszewski, Cyprian Riegel, Eryk Klawikowski, Nikodem Regliński, Marcel Dejk, Jakub Wyka, Kevin Adamczyk, Damian Uzarek, Maciej Lewandowski, Filip Lis, Aleksander Mielewczyk.

W obu spotkaniach młodzi niebiesko- biało- czarni pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i nie tylko po wynikach, ale także po samej grze widać zdecydowany postęp naszych młodych piłkarzy. Brawo!

Kolejny mecz juniorzy Cartusii rozegrają dnia 22 sierpnia, a ich rywalem będzie Rodło Kwidzyn.

Czytany 569 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Galeria Pępowo
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl