Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:leźć | lezc (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 02 sierpień 2021 08:35

Karol Cichoń trenerem I zespołu

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Za porozumieniem stron rozwiązano umowę z trenerem pierwszego zespołu Piotrem Rzepka, któremu serdecznie dziękujemy za wkład, przekazane doświadczenie oraz próbę utrzymania zespołu w IV lidze.
 
Trenerem pierwszej drużyny został Karol Cichoń, a jego asystentem i kierownikiem zespołu Apoloniusz Hara, który zastąpił na tym stanowisku Ludwik Manuszewski.
 
Pierwsza drużyna Cartusii w nowym sezonie 2021/2022 reprezentowana będzie w zdecydowanej większości przez wychowanków Klubu, którzy w ubiegłym sezonie występowali w B klasie i wywalczyli awans do A klasy. W związku z powyższym wycofano z rozgrywek drużynę A klasową, a wymienieni zawodnicy w nowym sezonie występować będą w lidze V (klasa okręgowa).
 
Zdając sobie sprawę, że przeskok z B klasy, w której ostatnio występowali nasi młodzi piłkarze, do V ligi to bardzo duży dystans i na pewno łatwo im tam nie będzie, więc w dalszym ciągu prowadzone są jeszcze rozmowy z potencjalnymi zawodnikami, którzy mogliby wesprzeć i pomóc młodym piłkarzom w najbliższych rozgrywkach. Choć do rozpoczęcia rozgrywek pozostał już tylko tydzień, to okno transferowe kończy się dopiero z końcem sierpnia, więc trochę jeszcze czasu zostało - mówi Sławomir Skowronek. 
Czytany 188 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 sierpień 2021 08:40

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl