Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:miażdżąco | mùżdżąco, rozmùżdżająco, rozgniôtająco (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 20 sierpień 2021 09:53

Energa Grupa Orlen na kolejny sezon z Cartusią

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Energa Grupa Orlen na kolejny sezon z Cartusią Energa Grupa Orlen na kolejny sezon z Cartusią
Miło nam poinformować, iż kolejny już sezon sponsorem głównym GKS Cartusia 1923 Kartuzy została Energa Grupa Orlen. Podpisana w sierpniu 2021 roku umowa obejmować będzie kolejny sezon 2021/2022. Tym samym Cartusia czwarty rok z rzędu wspierana będzie przez gdańskiego giganta energetycznego. Dziękujemy za zaufanie .....

Energa Grupa Orlen jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność Grupy obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem. Grupa dostarcza i sprzedaje prąd 3,2 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości ok. 192 tys. km. Podmiotem dominującym w Energa Grupa Orlen jest Energa SA z siedzibą w Gdańsku. Jej akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2013 roku. Wchodzą w skład indeksu największych polskich spółek giełdowych (WIG 30) oraz w skład  indeksów spółek odpowiedzialnych społecznie: RESPECT Index i FTSE4Good Emerging.

Energa Grupa Orlen aktywnie angażuje się we wsparcie w różnego rodzaju inicjatyw a działania sponsoringowe podejmowane są w takich obszarach jak działalność klubów sportowych, przedsięwzięcia sportowe i kulturalne, nauka i szkolnictwo, inicjatywy proekologiczne, oraz akcje społeczne. Co więcej, Energa Grupa Orlen jako spółka społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę zwraca też na pielęgnację i wspieranie małych, lokalnych wspólnot. GKS Cartusia 1923 Kartuzy skupiając się na rozwoju młodych sportowców i promocji zdrowego trybu życia, aktywnie integruje mieszkańców nie tylko Kartuz, stolicy Kaszub, ale też okolicznych miejscowości. Dlatego też nie tylko duże marki jak np. Lechia Gdańsk, ale też małe kluby znajdują się pod opieką Energa Grupa Orlen.

- Enerdze z Grupy Orlen dziękujemy za zaufanie w kolejnym już roku - mówi dyrektor Sławomir Skowronek. 

Więcej o sponsorze na www.energa.pl

Czytany 1106 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 sierpień 2021 09:56

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Jejmościna & Spa
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl