Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kosmetyczny | kòsmeticzny (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Pensjonat Zacisze

Cena od: 35,00 zł
Pensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat ZaciszePensjonat Zacisze

Liczba pokoi/miejsc: 21
Miejscowość: Chmielno
Adres: ul. Węgliska 20a
Strona WWW: pensjonatzacisze.pl/
Wyposażenie/atrakcje:
Internet
Telefon
Parking
Ogród
WC
Posiłki
Ognisko/Grill

Opis

Gościniec Zacisze, oferuje swoim szanownym gościom możliwość wypoczynku, nocleg oraz wyżywienie, w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu lasów i jezior, z dala od gwaru i zanieczyszczeń miasta, w odległości ok. 1 km od Jezior Kłodno i Białe.

Poza ofertą wypoczynkową organizujemy również wesela, przyjęcia, chrzciny, urodziny, spotkania biznesowe, konferencje i inne imprezy okolicznościowe na około 60 osób w eleganckiej sali z kominkiem.

Nasza oferta wypoczynkowa skierowana jest przede wszystkim do rodzin a także do osób nastawionych na wypoczynek w czystej i malowniczej okolicy, z dala od gwarnych ośrodków turystycznych, lubiących kontakt z przyrodą ( istnieje możliwość wynajęcia całego Gościńca).

Natomiast nasza oferta organizacji imprez skierowana jest do rodzin (rodzinne imprezy okolicznościowe, urodziny, przyjęcia z okazji pierwszej komunii, wesela na około 60 osób, oferta świąteczna - Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy) oraz do odbiorców indywidualnych, par, małych zorganizowanych grup (oferta sylwestrowa i karnawałowa, konferencje, spotkania biznesowe itp.).

Oddajemy do dyspozycji Gości:

noclegi w stylowo urządzonych pokojach 2, 3 i 4 osobowych - każdy z łazienką,
wyżywienie w pełny lub częściowym zakresie, oferujemy kaszubską kuchnię regionalną,
sale bankietową (60m2) z kominkiem,
a także letni ogród i taras,
nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu.

Kontakt

Osoba do kontaktu: Pensjonat Zacisze
Telefon: 506 062 258 (58) 681 63 90
E-mail: info@pensjonatzacisze.pl

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl