Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:hotelowy | hòtelowi, gòscyńcowi (sł. Eugenisz Gołąbek)
sobota, 23 kwiecień 2016 00:00

„Junior Sport” – nabór wniosków

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej ogłasza nabór wniosków do projektu „Junior Sport” w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci”.

Do składania wniosków aplikacyjnych, zgodnie z regulaminem naboru, zapraszamy wszystkie zainteresowane i posiadające osobowość prawną: Kluby Sportowe, Stowarzyszenia Kultury Fizycznej, Fundacje zajmujące się sportem oraz Szkoły publiczne i niepubliczne z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego.

Dziękujemy wszystkim którzy przysłali nam wstępne deklaracje gotowości przystąpienia do projektu i przypominamy, że ich nadesłanie nie oznacza automatycznego udziału w projekcie.

Do składania zamieszczonych poniżej dokumentów aplikacyjnych zapraszamy zarówno podmioty które przesłały nam wstępne deklaracje, jak i podmioty które deklaracji takich nam nie przesłały.

Dokumenty aplikacyjne projektu „Junior Sport” są do pobrania ze strony: http://frkf.pl/junior-sport-nabor-wnioskow/

Wydrukowane, wypełnione opieczętowane i podpisane dokumenty należy zeskanować i przesłać w formie elektronicznej do dnia 27 kwietnia 2016 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakwalifikowane do projektu podmioty poinformujemy o tym drogą mailową oraz poprzez umieszczenie informacji o wynikach naboru na str. www.frkf.pl.

Zespół FRKF

Czytany 1563 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 kwiecień 2016 15:35
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Ośrodek Wypoczynkowy KREFTA
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl