Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

niedziela, 17 wrzesień 2017 21:36

Szlachetna Paczka 2017

Autor:  fot. Piotr Chistowski
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ponownie w powiecie kartuskim rusza Szlachetna Paczka Obecnie szukamy SuperW - wolontariuszy, którzy dołączą do naszej szlachetnej rodziny i sprawią, że kogoś świat zmieni się na lepsze. 
 
W tym roku po raz pierwszy rusza również Akademia Przyszłości w Kartuzach. W Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach działać będą tutorzy, którzy pomagać będą dzieciom budować pewność siebie i wspólnie znajdować będą ich mocne strony. Tutaj również szukamy ludzi chętnych do współtworzenia tego projektu ;)
 
Poniżej przesyłam materiały do wykorzystania. Z góry bardzo dziękuję za rozpropagowanie informacji i umieszczenie ich na Państwa stronach internetowych
 
W razie pytań pozostaję do dyspozycji - 727 419 456
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 

WOLONTARIUSZ AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

WOLONTARIUSZ SZLACHETNEJ PACZKI

Spotyka się regularnie z dzieckiem. Pomaga mu pokonać trudności w szkole. Buduje jego pewność siebie, wzmacnia poczucie wartości. Pomaga odkryć mocne strony. Współorganizuje ciekawe wydarzenia dla swojego kolegium.

Dociera do wyjątkowych rodzin, które znalazły się w potrzebie. Uczy się „Mądrze pomagać”. Ma okazję sprawdzić się w różnych rolach, np. promocja, logistyka. Ma możliwość uczestniczenia w szkoleniach rozwojowych.

Rozwijanie umiejętności miękkich między innymi kontakt z drugim człowiekiem, motywowanie innych i siebie, empatia

Przekonaj się, jak wielką radość daje bycie częścią czyjegoś sukcesu Odwiedź serwis www.superw.pl poznaj szczegóły programów i dołącz do drużyny.

 
Właśnie trwa rekrutacja wolontariuszy do SZLACHETNEJ PACZKI i XIV edycji AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.Zgłoś się >>www.superw.pl
Czytany 1552 razy

Media

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Ośrodek Szuwarek
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl