Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:informacja | wiadomòsc, wiédzô, jinfòrmacjô (sł. Eugenisz Gołąbek)
sobota, 22 sierpień 2020 00:00

Mecz z Gryfem Słupsk bez udziału kibiców. Cartusia 1923 Kartuzy - Gryf Słupsk 1:3

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Cartusia1923 Kartuzy Cartusia1923 Kartuzy

W związku ze zbliżającym się meczem w ramach rozgrywek IV Ligi "RWS Inwestments Group" pomiędzy drużynami GKS Cartusia 1923 Kartuzy - Gryf Słupsk zaplanowanym na dzień 22.08.2020 r. o godz. 11.00 w Kartuzach z przykrością informujemy, iż mecz ten odbędzie się bez udziału kibiców.

Powyższa decyzja podyktowana jest warunkami wynikającymi z otrzymanej z Pomorskiego ZPN weryfikacji boiska treningowego ze sztuczną nawierzchnią, na której mecz ten będzie rozgrywany, oraz brakiem możliwości dochowania reżimu sanitarnego związanego z Covid-19 i wynikającego z obowiązujących przepisów oraz wytycznych organów państwowych. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Niestety kolejny raz piłkarze z Kartuz nie zdobyli cennych, ligowych trzech punktów. W Kartuzach zmierzyli się z drużyną Gryfa Słupsk. Do przerwy goście prowadzili już dwiema bramkami. Walczyliśmy grając w dziesiątkę od 55. minuty. Mimo kontaktowego gola w końcówce spotkania, marzenia rozwiali goście poprzez bramkę zdobytą przez Bartłomieja Nałęcza.

Czytany 392 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 wrzesień 2020 00:20

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Wichrowe Wzgórze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl