Nowa inicjatywa ekologiczna nauczycieli chemii z I LO na Klasztornej.
Z rëbów czëtô rëbôk pògòdã: rëba krwawi, czej to je na miãtkò.
Gdy dym w górę szybuje, zawsze zimą mróz zwiastuje.
Nowa inicjatywa ekologiczna nauczycieli chemii z I LO na Klasztornej.
Redakcja
Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.
Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.
