Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

niedziela, 12 czerwiec 2016 00:00

Rodnô Mòwa 12.06.2016 w Chmielnie - fotorelacja z drugiego dnia konkursu - Finał, Wyniki

Autor: 
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Rodnô Mòwa 12.06.2016 w Chmielnie Rodnô Mòwa 12.06.2016 w Chmielnie fot. Aleksander Kostuch

Fotorelacja i Wyniki 45.Finału Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „RODNÔ MÒWA"

KATEGORIA: DOROŚLI

Wyróżnienie otrzymała

Maria Balcerak

reprezentująca Powiat Wejherowski -

ZKiW w Rozłazinie

przygotowana przez: panią Marię Mielewczyk

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Wyróżnienie otrzymała: Rozalia Głombiowska

reprezentująca Liceum Akademickie w Pucku z Powiatu Puckiego

przygotowana przez: pana Marka Czarnowskiego

III miejsce zajęła Oliwia Bakhause reprezentująca Powiat Chojnicki – LO w Chojnicach

przygotowana przez: Janinę Kosiedowską

II miejsce zajął Maciej Lipiński reprezentujący Powiat Kościerski – Powiatowy ZS w Kościerzynie

przygotowana przez: Marię Dobija

I miejsce zajęła Marta Lidzbarska reprezentująca Powiat Wejherowski – I LO w Wejherowie

przygotowana przez: Jolantę Piastowską

Nagroda Specjalna: za najlepszą recytację fragmentu „Żece i przigode Remusa ufundowana przez Remusowy Krąg z Borzestowa otrzymuje Marta Lidzbarska reprezentująca Powiat Wejherowski.

Nagrodę wręcza pan Brunon Cirocki.

KATEGORIA: SZKOŁY GIMNAZJALNE

Wyróżnienie otrzymała: Wiktoria Kozdroń reprezentująca Powiat Gdański - Niepubliczne Gimnazjum w Kowalach

III miejsce zajął Adam Dradrach reprezentujacy Powiat Kartuski – Gimnazjum w Miechucinie

przygotowany przez: Elżbietę Kowalczyk

II miejsce zajęła Julia Pioch reprezentująca Powiat Lęborski – Gimnazjum nr 1 w Lęborku

przygotowana przez: Teresę Szczypior

miejsce zajął Kamil Depka Prądziński reprezentujący Powiat Bytowski – ZS w Borowym Młynie

przygotowany przez: Monikę Richter

KATEGORIA: KLASY IV-VI SP

III miejsce zajęli Ex aequo

Jakub Klebba – Powiat Pucki – ZS w Strarzynie,

przygotowany przez: Marię Ritz

Natalia Kiedrowska – Powiat Chojnicki – SP w Czyczkowach

przygotowany przez: Annę Pestka

II miejsce zajęła Kinga Rasch – Powiat Kartuski – SP nr 2 Kartuski

przygotowaną przez: Gabrielę Jankowską

nagrodę Ex aequo otrzymały

Klaudia Wilma –Powiat Bytowski - SP w Jasieniu,

przygotowana przez: Agnieszkę Horbacz

Agnieszka Laska – Powiat Kościerski – ZS nr 2 w Wielu

przygotowaną przez: Justynę Piekarską

****

Nagrodę specjalną ufundowaną przez Wójta Gminy Szemud i Oddzial ZKP w Szemudzie dla najlepszego recytatora twórczości Alojzego Nagla otrzymuje

Izabela Etmańska z ZS w Chmielnie reprezentująca Powiat Kartuski przygotowana przez p. Magdalene Machola.

Nagrodę wręczy przedstawicielka Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego.

KATEGORIA: KLASY I-III SP

Wyróżnienia otrzymali:

Daria Freda reprezentująca Powiat Kościerski – SP w Nowym Klinczu

przygotowana przez p. Jolante Sugier

Fabian Marszałkowski reprezentująca Powiat Kartuski – SP w Mirachowie

przygotowany przez Mirosławę Labuda

III miejsce zajął Hubert Ossowski reprezentujący Powiat Chojnicki – SP w Kosobudach

przygotowany przez: Mirosławę Wielińską

Hubert Ossowski otrzymuje też nagrodę specjalna ufundowaną przez pp. Marię i Andrzeja Kostuchów

II miejsce zajęła Milena Świątek-Brzezińska reprezentująca Powiat Bytowski – ZS w Brzeźnie Szlacheckim

przygotowana przez: Ewę Świątek- Brzezińską

I miejsce otrzymał Leon Jabłoński reprezentujący Powiat Wejherowski – SP w Niepoczołowicach

przygotowany przez: Weronikę Labuda

Nagrodę specjalną ufundowaną przez Brygidę Michalewicz prezesa ZK-P o/Chmielno otrzymał Leon Jabłoński.

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA I KLASA „0”

Nagrody za udział otrzymują:

Maja Lisakowska z powiatu lęborskiego

Zofia Słowik z powiatu puckiego

Izabela Okroj z powiatu kartuskiego

Wyróżnienia otrzymali:

Tymon Susdrof reprezentujący Powiat Wejherowski – SP w Luzinie

przygotowany przez Aleksandrę Kurowską-Susdorf

Aleksander Bednarek reprezentujący Powiat Kościerski – Przedszkole Niepubliczne ,,Tęczowa Kraina'' w Kościerzynie

przygotowany przez Marię Mach

III miejsce zajęła Michalina Breske reprezentujaca Powiat Chojnicki – SP w Odrach

przygotowana przez: Ewelinę Styp-Rekowską

II miejsce otrzymała Nadia Krauze reprezentujaca Powiat Bytowski – Przedszkole w Borowym Młynie


przygotowana przez: Weronikę Miotkę

miejsce otrzymała Lena Ciechanowska reprezentująca Powiat Kartuski – SP nr 2 w Kartuzach

przygotowana przez: Gabrielę Jankowską

***

Nagrody specjalne dla najmłodszych uczestniczek ufundowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty Monikę Kończyk i Wójta Gminy Chmielno Jerzego Grzegorzewskiego otrzymują: Maja Lisakowska z Powiatu Lęborskiego z Przedszkola nr 6 w Lęborku przygotowana przez Danutę Rybińską oraz Nadia krauze z przedszkola w Borowym Młynie (powiat bytowski). Nagrodę wręczą pani kurator i Wójt Gminy.

Czytany 2246 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 kwiecień 2018 12:24
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Galeria Pępowo
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl