Czej w przedgódnikù na drzewach lód, tej żniwa jak miód.
W adwencie szadź na drzewie się pokazuje, to rok urodzajny nam zwiastuje.
By ricdatalab.net
RODNÔ MÒWA
MŁODÉ ÒCZË I ŻEGNANIÉ
MÓJ STÔRI ZÉGAR
SŁOWA MÒJE
MDZE DESZCZ
SWÓJSZCZËZNA
PÙJDA
PÒ DESZCZU
CHTO JÔ JEM
DÔKA
Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.