Cëż słuńce je temù krziw, że gò szãtopiérz nigdë nie widzy?
Winien mu jak baran wilkowi
By ricdatalab.net
BÒJÃ SÃ CHAJI
MÒRZE SZËMI
MÒJA ZEMIA...NA KROWIM ÒGÒNIE
PARCHATI KÙRP
BÙSZNYM
RZMË PIÔSZNICË
PIESNIODZEJ Z WEJROWA
PRZËSZLË DO MIE...
WIECZÓRK
ZÓMKÓM ZAPADŁIM
Odwiedza nas 218 gości oraz 0 użytkowników.